14:39
Четвер, 16 Листопада 2017

Українська кіноакадемія закликала демонструвати перед показами фільмів відеозаставку #FreeSentsov

В Українській кіноакадемії створили відеозаставку українською та англійською мовами з вимогою звільнити Олега Сенцова, яку пропонується демонструвати перед показами фільмів на українських та закордонних фестивалях, конкурсах та інших кіноподіях.
Українська кіноакадемія закликала демонструвати перед показами фільмів відеозаставку #FreeSentsov
Українська кіноакадемія закликала демонструвати перед показами фільмів відеозаставку #FreeSentsov

«Детектор медіа» наводить звернення Кіноакадемії повністю.

«Шановні кіноакадеміки!

Усі ми знаємо, що наш колега кінорежисер Олег Сенцов був незаконно затриманий у травні 2014 року та засуджений до 20 років позбавлення волі. З того моменту світова кінематографічна спільнота неодноразово наголошувала на неправомірності дій російського уряду та демонструвала намір боротися за звільнення українського режисера.

Українська кіноакадемія бажає докласти максимум зусиль для визволення Олега Сенцова та привернути ще більше уваги до незаконного ув’язнення режисера. Для цього ми створили відеозаставку українською та англійською мовами, яку пропонуємо вам демонструвати перед показами своїх фільмів на українських та закордонних фестивалях, конкурсах та інших кіноподіях. Ви можете її завантажити тут: http://bit.ly/2AGnf9Q

Сподіваємося, що ця ініціатива допоможе поширити інформацію про незаконне засудження Олега Сенцова та сприятиме якомога швидшому виходу українського режисера на волю».

Читайте також

Як повідомляв «Детектор медіа», український режисер, незаконно засуджений в Росії кримчанин Олег Сенцов, перебуваючи у російських колоніях сильно схуд, погано харчувався, у нього почалися проблеми із серцем.

«За два з половиною місяці в нього загострився ревматизм. Він там у холоді перебував, холодні камери, холодні автозаки, поїзд, в якому він їхав, без опалення. Йому виписали мазь зігріваючу. Ще в нього почались проблеми із серцем. Лікар запросив його картки дитячі. Я думаю, що найближчим часом ми ці картки знайдемо, направимо до колонії, і Олегу буде призначено лікування», — розповів адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе.

Нагадаємо, нещодавно Олег Сенцов у виправній колонії №8 («Білий ведмідь») у місті Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу РФ, потрапив до штрафного ізолятора. В колонії Олега відвідав його адвокат Дмитро Дінзе.

Як пізніше повідомив адвокат, Сенцова направили на два тижні до штрафного ізолятора через призначене раніше покарання. За словами Дмитра Дінзе, наразі Сенцов уже залишив штрафний ізолятор і перебуває в загоні.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
264
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop