16:00
П'ятниця, 3 Листопада 2017

Журналістка «Наших грошей» Марина Ансіфорова отримала нагороду Free Press Awards 2017

2 листопада у Гаазі Марина Ансіфорова, з команди журналістів-розслідувачів Дениса Бігуса, отримала міжнародну нагороду Free Press Awards 2017 в номінації Newcomer of the year за висвітлення судової реформи в Україні
Журналістка «Наших грошей» Марина Ансіфорова отримала нагороду Free Press Awards 2017
Журналістка «Наших грошей» Марина Ансіфорова отримала нагороду Free Press Awards 2017

«Детектору медіа» журналістка повідомила, що це її перша нагорода.

«Фактично це моя перша нагорода. Я думаю, що це нагорода швидше за ідею Дениса Бігуса та Аліси Юрченко, які рік тому вирішили в рамках судової реформи створити програму про суддівство. Працюючи в цій тематиці, ми плавно перейшли висвітлювати цю тему в основний проект "Наші гроші". І ця нагорода – за цілеспрямоване вузьке висвітлення цієї теми», – прокоментувала пані Ансіфорова.

Журналістка також повідомила, що на конкурс можна було подаватися будь-кому, проте представники Free press Unlimited самі відбирали для номінації, на їх думку, найбільш гідних кандидатів.

Як повідомляється на сайті bihus.info, за перемогу в номінації Newcomer of the year та спеціальну стипендію від фонду ім. Ганса Верплоега змагались також журналісти з Філіппін та Еквадору. 

Свою перемогу пані Ансіфорова присвятила колегам, які стикаються з погрозами та насильством через журналістську діяльність.

За повідомленням bihus.info, від старту судової реформи у жовтні 2016-го, Марина Ансіфорова слідкувала за її перебігом, викриваючи суддів-корупціонерів. Спочатку у спецпроекті “Наші гроші. Досудилися”, згодом - у сюжетах головної програми “Наші гроші”, вона розповідала про приховані статки суддів і порушення в деклараціях, незаконне збагачення та хабарі, махінації із службовими квартирами.

Нагадаємо, 7 червня в Капітолії Когресу США журналіст-розслідувач, автор і ведучий програми «Наші гроші» та засновник проекту «Декларації» Денис Бігус отримав від Національного фонду підтримки демократії (NED) міжнародну премію Democracy Award-2017 за досягнення у боротьбі з корупцією.

На фото - Марина Ансіфорова

Фото: bihus.info

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
866
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop