16:58
Вівторок, 19 Вересня 2017

Стало відомо, коли суд у Криму оголосить вирок журналісту Миколі Семені

Підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя оголосить вирок кримському журналісту Миколі Семені 22 вересня
Стало відомо, коли суд у Криму оголосить вирок журналісту Миколі Семені
Стало відомо, коли суд у Криму оголосить вирок журналісту Миколі Семені

Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

На засіданні, що пройшло 18 вересня, відбулися дебати сторін, сам Микола Семена виступив із останнім словом.

Як повідомляв «Детектор Медіа», український журналіст, автор «Радiо Свобода» і «Крим.Реалії» Микола Семена звернувся до учасників Міжнародного конгресу ПЕН-клубу у Львові із закликом створити міжнародний моніторинговий комітет щодо Криму, який міг би задокументувати наявні порушення прав людини, порушення міжнародного права на півострові, і довести справу до міжнародного суду.

Відеозвернення українського журналіста, якого російські силовики забороняють залишати межі анексованого Криму, оприлюднила 18 вересня членкиня українського ПЕН-центру Гульнара Бекірова.

Читайте також

Нагадаємо, в квітні 2016 року російська ФСБ в окупованому Криму провела обшук і порушила кримінальну справу проти позаштатного журналіста «Радіо Свобода» Миколи Семени за статтю, у якій начебто містяться «заклики до порушення територіальної цілісності РФ». Після цього журналіста кілька годин допитували у ФСБ. Згодом його відпустили під підписку про невиїзд. Наразі завершується судовий процес.

Микола Семена заявляє, що в своїх матеріалах він реалізовував право на «вільне вираження думки». Правозахисні й журналістські організації вважають переслідування Миколи Семени політично мотивованим.

Сторона звинувачення на засіданні 18 вересня запросила для кримського журналіста Миколи Семени покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, але з відстрочкою виконання на три роки. Прокурор Світлана Будинська також зажадала заборонити Семена займатися будь-якою громадською діяльністю протягом трьох років.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
407
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop