13:12
Четвер, 10 Серпня 2017

На операцію та реабілітацію пораненого криворізького оператора В'ячеслава Волка потрібно $400 тис

Лікувати пораненого на військових навчаннях телеоператора з Кривого Рогу В'ячеслава Волка буде міжнародна бригада медиків з Ізраїлю та Великої Британії. З необхідних $400 тис родині вдалось зібрали $15 тис
На операцію та реабілітацію пораненого криворізького оператора В'ячеслава Волка потрібно $400 тис
На операцію та реабілітацію пораненого криворізького оператора В'ячеслава Волка потрібно $400 тис

Про це 9 серпня повідомили дружина оператора Інна Волк і друзі родини, пише «Радіо Свобода».

За попередніми даними, кошти підуть на операцію і установку імпланта легені, а також на транспортування, лікування чоловіка та постопераційний період в Ізраїлі. Один із етапів реабілітації планують провести в ізраїльській клініці «Шиба», де свого часу проходила реабілітацію травмована в ДТП відома волонтерка Яна Зінкевич.

За словами рідних, зараз у чоловіка працює лише одна легеня.

Дружина оператора звернулась до Президента України, Міністерства оборони, народних та місцевих депутатів з проханням допомогти у вирішенні фінансового питання. Родині вдалось зібрали лише $15 тис.

Нагадаємо, колеги і друзі В'ячеслава Волка збирають кошти на його лікування.

Карта ПриватБанку 5168 7573 2133 8198, Волк Інна Олександрівна - дружина.

Як писав «Детектор медіа», 6 липня у Кривому Розі поранено оператора інформаційного порталу «Перший Криворізький» В'ячеслава Волка, який брав участь у зйомках постановочного кадру під час військових навчань. 

Підозрюваного затримано. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

9 липня на прес-конференції військком Саксаганського районного військкомату Кривого Рогу Олександр Бритвич, який був відповідальний за навчальні збори, повідомив, що вправа, яку показував волонтер, що поцілив у оператора Волка, не була запланована.

Журналісти «Першого Криворізького» вважають, що відповідати за те, що трапилося, мають організатори навчань біля Саксаганського райвиконкому.

Понад 60 журналістів, активістів, громадських діячів, серед яких – голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко і викладач Школи журналістики УКУ (Львів) Отар Довженко, підписали лист-звернення до міністар оборони України Степана Полторака із закликом прозорого, швидкого, ґрунтовного та незалежного розслідування поранення під час навчань у Кривому Розі оператора В’ячеслава Волка та кваліфікації їх у відповідності до Законів України, а також розробити нові стандарти безпечної взаємодії ЗМІ зі ЗСУ та Міноборони.

Генеральний штаб ЗС України отримав окреме невідкладне доручення щодо вивчення фактів, викладених у зверненні журналістів з приводу поранення під час навчань криворізького журналіста В’ячеслава Волка.

27 липня доктор медичних наук, лікар-нейрохірург відділення відновлювальної нейрохірургії Інституту нейрохірургії ім.акад.Ромоданова АМН України Юрій Ямінський повідомив, що операцію В’ячеславу Волку можна відкласти на стільки, на скільки треба.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
856
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop