19:16
Вівторок, 21 Березня 2017

Членами Української кіноакадемії стали понад 240 кіномитців

Завершено прийом заявок на членство в Українській кіноакадемії та участь у конкурсі Першої національної кінопремії. Прийом заявок тривав один місяць, за цей період з’явилося 343 претенденти на вступ до Української кіноакадемії.
Членами Української кіноакадемії стали понад 240 кіномитців
Членами Української кіноакадемії стали понад 240 кіномитців

Про це йдеться у повідомленні Кіноакадемії.

За результатами розгляду 241 кандидат отримав статус члена Української кіноакадемії, у тому числі українські кінодіячі Роман Балаян, Лариса Кадочникова, Володимир Зеленський, Володимир Горянський, Остап Ступка, Сергій Лозниця, Дмитро Ступка, Олексій Горбунов, Ольга Сумська та багато інших.

Також серед членів Кіноакадемії розпочато голосування за членів Правління. Обирають серед тих, хто висунув свою кандидатуру під час подання заявки.

На участь у конкурсі Першої національної кінопремії було подано 76 повнометражних та короткометражних ігрових, документальних та анімаційних фільмів.

Зараз триває селекція фільмів на відповідність вимогам регламенту кінопремії. З 23 березня почнеться двоетапне голосування за переможців у кожній з 13 номінацій.

Детальний перелік номінацій можна знайти на офіційному сайті Української кіноакадемії.

Чесність і достовірність оприлюднених результатів голосування підтвердить аудиторсько-консалтингова компанія Kreston GCG, що стала офіційним аудитором Першої національної кінопремії. Kreston GCG представляє в Україні міжнародну мережу Kreston International, одну з провідних світових організацій в галузі аудиторських та консалтингових послуг, яка налічує більше 20 000 фахівців у 108 країнах світу. 

Переможці у кожній з номінацій будуть оголошені під час урочистої церемонії вручення нагород Першої національної кінопремії, що відбудеться 20 квітня у Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Нагадаємо, у лютому стало відомо, що в Україні створено Національну кіноакадемію та кінопремію «Золота дзиґа». Ініціатором створення Національної кіноакадемії та премії «Золота дзиґа» став Одеський міжнародний кінофестиваль.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
636
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop