19:21
Субота, 19 Листопада 2016

ІРРП назвав переможців Конкурсу на кращі журналістські розслідування щодо реформ

19 листопада Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) назвав переможців Конкурсу на краще журналістське розслідування, що висвітлює реформи, за 2015 та 2016 роки.
ІРРП назвав переможців Конкурсу на кращі журналістські розслідування щодо реформ
ІРРП назвав переможців Конкурсу на кращі журналістські розслідування щодо реформ

Нагородження відбулося під час Восьмої всеукраїнської конференції журналістських розслідувань.

У 2015 році у номінації «Краще онлайн та текстове розслідування процесу реформування» 1 місце посіли Тетяна Гайдабас та  Олена Нефьодова, 2 місце - Сергій Гузь, 3 місце – Інга Фляжникова. У номінації за «Краще ТБ-розслідування, що висвітлює процес реформування» 1 місце посів Юрії Кіреєв, 2 – Олена Васіна, 3 – Тарас Зозулинський.

У номінації «Відкриття року» перемогла Тетяна Гришина.

Переможцями 2016 року стали: у номінації «Краще онлайн та текстове розслідування процесу реформування» 1 місце посів Олег Перетяка, 2 – Оксана Пілянська, 3 – Ірина Мусій. У номінації  «Краще ТБ-розслідування, що висвітлює процес реформування» 1 місце – Олена Адаменко, 2- Емма Антонюк, 3 - Олена Васіна.

«Відкриттям року» ІРРП назвав журналіста Богдана Красовського.

Також у 2016 році організація визначила двох переможців у номінації «Кращих журналістських розслідувань з теми децентралізації». Ними стали Сергій Старушко (1 місце) та Гліб Канєвський (2 місце).

Нагадаємо, 19 листопада Інститут масової інформації (ІМІ) нагородив переможців Конкурсу журналістських розслідувань корупції та зловживання владою у роботі місцевого самоврядування.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3274
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop