19:15
Субота, 19 Листопада 2016

ІМІ вручив нагороди за кращі розслідування у місцевих ЗМІ

Інститут масової інформації (ІМІ) нагородив переможців Конкурсу журналістських розслідувань корупції та зловживання владою у роботі місцевого самоврядування.
ІМІ вручив нагороди за кращі розслідування у місцевих ЗМІ
ІМІ вручив нагороди за кращі розслідування у місцевих ЗМІ

Вручення премій відбулося 19 листопада під час Восьмої всеукраїнської конференції журналістських розслідувань.

Нагороди вручила виконавча директорка ІМІ Оксана Романюк.

«Ми знаємо, як важко не лише провести розслідування, а й опублікувати його в місцевих ЗМІ. Для нас регіональні журналісти – герої. Дуже важливі розслідування саме на місцевому рівні. Це всесвітній тренд – community медіа, бо вони говорять мовою громад, а в США, приміром, великі корпорації нерідко роблять свої розслідування на основі напрацювань регіональних журналістів», - зазначила вона у вітальному слові.

Нагадаємо, перше місце у Конкурсі журналістських розслідувань корупції та зловживання владою у роботі місцевого самоврядування розділили стаття Юрія Горбача «"Рукавичка" або Як під Луцьком влада і наближені роздерибанили майже 6 гектарів землі», опублікована на інформаційно-аналітичному порталі «Четверта влада», та розслідування Марії Землянської «Битва за Оазис», яке вийшло в програмі «Слідство.інфо».

Друге місце розділили розслідування Ольги Фоменко «Асоциальная защита: ремонты за бюджетные деньги в квартирах пенсионеров Днепра выходят "золотыми" и добротными лишь на бумаге», опубліковане у дніпровському виданні «Бюро UA», та матеріал Тетяни Гайдабас і Олени Нефьодової  «Земля для избранных», опубліковане Центром журналістських розслідувань (Миколаїв). 

Третє місце зайняло розслідування житомирського журналіста Тараса  Боросовського  «Кому належить Житомиробленерго», опубліковане на сайті мережі викривачів Corrupt UA.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1722
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop