Підозрюваний у вбивстві Олеся Бузини заявив, що його били в УБОЗі

Підозрюваний у вбивстві Олеся Бузини заявив, що його били в УБОЗі

24 Вересня 2015
0
2947
24 Вересня 2015
11:20

Підозрюваний у вбивстві Олеся Бузини заявив, що його били в УБОЗі

0
2947
Підозрюваний у вбивстві Олеся Бузини заявив, що його били в УБОЗі
Підозрюваний у вбивстві Олеся Бузини заявив, що його били в УБОЗі

23 вересня на засіданні Апеляційного суду Києва підозрюваний у вбивстві публіциста Олеся Бузини Андрій Медведько заявив, що до нього застосували застосували насильство. Про це повідомляє «Укрінформ».

 

Як повідомив громадський активіст та представник підозрюваного Маркіян Яциняк, адвокати вимагали, щоб підозрюваного звільнили з-під арешту через відсутність доказів і мотивів вбивства.

 

«Але суд був невблаганний. Засідання у середу тривало досить довго і завершилось пізно ввечері. Під час засідання Андрій Медведько скаржився, що до нього застосували насильство. Зокрема, кілька разів в кабінеті УБОЗу (Управління по боротьбі з організованою злочинністю. - ТК) вдарили по голові. Справи у Медведька не дуже добрі», - сказав захисник.

 

За словами Маркіяна Яциняка, звинувачення було проти звільнення Андрія Медведька, оскільки, на думку прокурорів, існує ризик, що він втече від слідства.

 

Апеляційний суд переніс розгляд справи про зміну запобіжного заходу для активіста Андрія Медведька на 25 вересня.

 

Нагадаємо, 13 серпня Шевченківський районний суд Києва продовжив на два місяці термін утримання під вартою  підозрюваному Андрію Медведьку.

 

18 червня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про розкриття вбивства Олеся Бузини і назвав прізвища двох затриманих, які підозрюються у вбивстві публіциста - Медведько Андрій Олександрович, 27.09.1989 р.н.; Поліщук Денис Валерійович, 14.06.1990 р.н. Пізніше він повідомив про затримання третього підозрюваного. Він також підкреслив, що слідство отримало прямі докази - в тому числі експертизи ДНК з кинутого злочинцями одягу з місця злочину, експертизи слідів в автомобілі, прямі впізнання свідків, матеріали негласного спостереження, яке вели оперативники карного розшуку МВС щодо підозрюваних у злочині.

 

Сергій Войченко, адвокат Андрія Медведька і Дениса Поліщука, заявляє, що проведена судова молекулярно-генетична експертиза у справі про вбивство пана Бузини не може свідчити про вину підозрюваних у скоєнні даного злочину. 30 липня він заявив, що арештовані Андрій Медведько і Денис Поліщук мають алібі, яке можуть підтвердити свідки у суді.

 

Олеся Бузину було вбито 16 квітня близько 13.30 у Києві, у дворі його будинку по вул. Дегтярівській. Очевидці злочину повідомили про двох чоловіків, які здійснивши кілька пострілів, швидко поїхали на машині з іноземними номерами. Міліція заявляла, що Олеся Бузину, за попередніми даними, застрелили з пістолета ТТ і було сім свідків вбивства. Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві вважало основною версією вбивства журналіста Олеся Бузини його професійну діяльність.

 

Олесь Бузина був відомий своїми провокативно українофобськими заявами у ЗМІ та публічними скандалами. Був кандидатом у народні депутати України по мажоритарному київському міському виборчому округу № 223 від партії «Русский блок». З червня 2006 року він співпрацював з видавничим домом Ріната Ахметова «Сьогодні Мультімедіа». 13 січня був призначений шеф-редактором газети «Сегодня», але на початку березня звільнився.

 

«Детектор медіа»

Фото -  «Укрінформ»

 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
2947
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду