Кримськотатарський дитячий журнал «Арманчыкъ» зареєстували в Роскомнагляді

Кримськотатарський дитячий журнал «Арманчыкъ» зареєстували в Роскомнагляді

8 Квітня 2015
2963

Кримськотатарський дитячий журнал «Арманчыкъ» зареєстували в Роскомнагляді

2963
Кримськотатарський дитячий журнал «Арманчыкъ» зареєстували в Роскомнагляді
Кримськотатарський дитячий журнал «Арманчыкъ» зареєстували в Роскомнагляді

7 квітня кримськотатарський дитячий журнал «Арманчыкъ» отримав реєстрацію в Роскомнагляді. Про це повідомляє кримськотатарське інформагентство QHA з посиланням на головного редактора журналу Едіє Муслімову.

 

«Можете привітати нас, редакцію дитячого журналу "Арманчик'" з реєстрацією в Роскомнагляді», - зазначила вона.

 

Крім того, пані Муслімова додала, що відтепер журнал можна буде поширювати на території Російської Федерації та в інших країнах.

 

Раніше Роскомнагляд відмовив журналу «Арманчыкъ» у реєстрації.

 

Нагадаємо, до 1 квітня на території Криму здійснювали свою діяльність наступні кримськотатарські ЗМІ: газети - «Янъы Дунья», «Къырым», «Голос Крыма», «Авдет», журнали - «Арманчыкъ», «Къасевет», «Йылдыз», інформаційні агентства - «Крымские новости QHA» та інтернет-портал «15 минут», телеканали - АТR і Lale, радіо «Мейдан».

 

За даними Меджлісу кримськотатарського народу, станом на 1 квітня перереєстрацію в Роскомнагляді за російськими законами пройшло лише одне з цих видань - газета «Голос Крыма», що стала називається зараз «Голос Крыма New» і видається російською мовою. За даними Amnesty International, перереєстрацію пройшла також газета «Янъы дюнья».

 

З 1 квітня припинили своє мовлення телеканал АТR та інші ЗМІ однойменного медіа холдингу (телеканал Lale, радіостанції «Мейдан» і «Лідер»), які не пройшли перереєстрацію відповідно до російського законодавства через відмову в ліцензіях від Роскомнагляду.

 

Інформаційне агентство «Крымские новости QHA» також отримало відмову в реєстрації та було змушене припинити свою діяльність на території Криму і переїхати до Києва.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2963
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду