18:30
Середа, 25 Березня 2015

Єврокомісія констатує прогрес демократичних свобод в Україні і регрес – у Криму

2 732
Єврокомісія констатує прогрес демократичних свобод в Україні і регрес – у Криму
Єврокомісія констатує прогрес демократичних свобод в Україні і регрес – у Криму

Сьогодні, 25 березня, ухвалено доповідь Єврокомісії по Україні у контексті імплементації європейської політики сусідства у 2014 році, у якій зазначено, що у минулому році Україна досягла прогресу із поглиблення демократії, забезпечення прав людини та основоположних свобод. Про це повідомляє «Укрінформ».

 

«Після драматичних перетворень на початку року та незважаючи на кількамісячний період, упродовж якого мали місце грубі порушення прав людини, Україна загалом досягла доброго прогресу із поглиблення демократії, у сфері прав людини та фундаментальних свобод», - йдеться у документі керівної інституції ЄС.

 

Відзначається також належне проведення у державі президентських і парламентських виборів, що відповідали міжнародним стандартам та стандартам ЄС.

 

Водночас у Єврокомісії вказують на драматичне погіршення ситуації із правами людини для жителів анексованого Росією Криму та на територіях, контрольованих незаконними збройними формуваннями на сході України.

 

«Фундаментальні свободи, особливо свобода зібрань, об'єднань, волевиявлення та свобода ЗМІ не гарантовані в цих регіонах», - констатує Єврокомісія.

 

Нагадаємо, до 1 квітня окупаційна влада Криму планує закінчити виявлення та блокування інтернет-сайтів, що начебто містять «терористичні і екстремістські матеріали», а також підібрати фахівців для «адресного профілактичного впливу» на незгодних. Згідно з планом кваліфіковані фахівці (колективи) повинні будуть здійснювати «адресний профілактичний вплив на осіб, найбільш схильних або таких, що вже потрапили під вплив ідеології тероризму».

 

Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) і її регіональна організація Європейська федерація журналістів (ЄФЖ)  звинуватили російську Федеральну службу безпеки (ФСБ) в Криму у переслідуванні  і залякуванні незалежних ЗМІ.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2732
Переглядів
Коментарі
.
21:50 / 25 Березня 2015
НАГЛЫЙ ПИЗДЁЖ
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду