Один з авторів «диктаторських законів» 16 січня знову хоче 100 тис. грн. відшкодування від газети «Правдошукач»

Один з авторів «диктаторських законів» 16 січня знову хоче 100 тис. грн. відшкодування від газети «Правдошукач»

4 Лютого 2015
2756

Один з авторів «диктаторських законів» 16 січня знову хоче 100 тис. грн. відшкодування від газети «Правдошукач»

2756
Один з авторів «диктаторських законів» 16 січня знову хоче 100 тис. грн. відшкодування від газети «Правдошукач»
Один з авторів «диктаторських законів» 16 січня знову хоче 100 тис. грн. відшкодування від газети «Правдошукач»

Помічниця судді Олесі Батрин Печерського районного суду Києва вручила Юрію Шеляженку, головному редактору газети «Правдошукач», члену Незалежної медіапрофспілки України (НМПУ), уточнені позовні вимоги колишнього народного депутата від Партії регіонів Володимира Олійника. Про це повідомляє прес-служба НМПУ.

 

Одіозний співавтор «диктаторських законів», які були ухвалені у парламенті провладною більшістю 16 січня минулого року, знову висунув вимогу до редакції газети «Правдошукач» про відшкодування моральної шкоди в розмірі 100 тис. грн., від якої відмовився наприкінці грудня 2014 року.

 

У зв'язку з тим, що суддя Олеся  Батрин перебуває на лікарняному, засідання суду перенесено на 23 лютого. Інтереси Юрія Шеляженка в суді представляє Юридичне бюро медіапрофспілки в особі юриста Олександра Тарасова.

 

Нагадаємо, колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник подав до суду на газету Юрія Шеляженка «Правдошукач» і вимагав спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди в сумі 100 тис. грн. Позов подано до Печерського районного суду міста Києва. Відповідачами є редакція газети «Правдошукач» в особі Юрія Шеляженка та журналіст Альона Палій. Приводом до позову стала стаття «Диктаторські закони як джерело соціальних потрясінь в Україні», опублікована в № 8 (70) газети «Правдошукач».

 

Свої вимоги позивач аргументував зокрема тим, що «автор цієї статті відповідач Палій Альона довела до відома читачів явно недостовірну інформацію про начебто існування прямого зв'язку між моїми діями (які полягали у здійсненні функцій голови Лічильної комісії на пленарному засіданні Верховної Ради України 16.01.2014 р., коли були прийняті низка законів, пойменованих як «диктаторські») та загибеллю громадян. Палій Альона також вдалася до звинувачень на мою адресу, вказуючи, що під час виконання функцій голови Лічильної комісії я скоїв службові злочини, оскільки нібито діяв з метою одержання неправомірної вигоди для себе». Далі у своєму позові Володимир Олійник намагається переконати суд в тому, що так звані «диктаторські» закони від 16.01.2014 р. , були демократичними та відповідали Європейським правовим стандартам.

 

22 грудня 2014 року у Печерському суді Києва відбулося чергове судове засідання за позовом колишнього народного депутата від Партії регіонів Володимира Олійника до журналіста Юрія Шеляженка як засновника й власника газети «Правдопошукач» та до журналіста Альони Палій про спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди в розмірі 100 тис.грн. На суді представник пана Олійника Наталія Дригваль заявила, що позивач вже не вимагає від журналістів 100 тис.грн. у якості компенсації моральної шкоди.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2756
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Андрей Валентинович
3403 дн. тому
Не хочу говорить об авторе этих законов Олейнике, но стоит отметить то, на что общество не обращает внимание. Процедура принятия законов от 16 января в полной мере отвечает конституционным засадам, и регламентным нормам ВРУ. Такие законы голосовались лично, в единственный возможный способ и таким образом, исполнялась норма регламента о личном голосовании. При всем при этом, голосование до блокирования системы РАДА проходило с помощью электронного декларирования.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду