До 23 лютого – набір на Школу міжнародної журналістики «Українські фронтири»

26 Січня 2015
4618

До 23 лютого – набір на Школу міжнародної журналістики «Українські фронтири»

4618
До 23 лютого – набір на Школу міжнародної журналістики «Українські фронтири»

Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки mymedia.org.ua оголошує набір на Школу міжнародної журналістики «Українські фронтири», що пройде у другій половині квітня 2015 року.

 

Цей проект є логічним продовженням Школи міжнародної журналістики та Школи репортажу. Його учасники вчитимуться писати на теми, пов'язані з прикордонною проблематикою, та вирушать у відрядження, щоб описати життя по обидва боки українського кордону. Усі витрати на проїзд і проживання візьмуть на себе організатори.

 

Робота школи складатиметься із двох етапів. Перший - майстер-класи, які проведуть у Львові українські та закордонні експерти з прикордонної тематики. Другий - відрядження на кордон України з Угорщиною, Словаччиною, Румунією, Молдовою, Росією, Білоруссю або Польщею, під час якого кожен учасник напише репортаж про життя по обидва боки кордону.

 

Приблизні тематичні фокуси:

 

- Як живуть і чого прагнуть люди по обидва боки кордону

- Що змінюють кордони в житті людини / країни

- Українське прикордоння: минуле, сучасне, майбутнє

- Кордони: перешкода чи перевага

- Наскільки ментальні кордони співпадають з державними

- Кордони, які зникли

- Історії прикордоння / Проблеми прикордоння

- Людина прикордоння / Антропологія прикордоння

 

Редактори-ментори допомагатимуть учасникам школи працювати над текстами. Найкращі матеріали будуть опубліковані в загальноукраїнських та регіональних медіа.

 

Учасників проекту відбиратимуть на конкурсній основі. Заявку на конкурс можуть подавати студенти 3,4 і 5 курсів будь-яких спеціальностей, а також журналісти віком до 28 років.

 

Для цього на електронну адресу journalist@ucu.edu.ua потрібно вислати:

- Розширене резюме;

- Мотиваційний лист (обсяг - до двох тисяч знаків) із формулюванням своїх професійних очікувань від участі в проекті;

- Есей (обсяг - до трьох тисяч знаків) на одну з запропонованих тем: Де закінчується Україна? Які кордони потрібно здолати Україні дорогою до Європи (ментальні, культурні, економічні, політичні, історичні, уявні)?

 

Додатковою перевагою (але не обов'язковою умовою) є опубліковані тексти про прикордоння, які необхідно долучити до заявки на участь у школі.

 

Дедлайн для подання заявок - 23 лютого 2015 року. Списки учасників проекту будуть опубліковані на сайті та Facebook-сторінці Школи журналістики УКУ 26 лютого 2015 року.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4618
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду