До 13 грудня - реєстрація на другий тренінг «Медсанбат» для журналістів, що працюють у зоні бойових дій

11 Грудня 2014
3469

До 13 грудня - реєстрація на другий тренінг «Медсанбат» для журналістів, що працюють у зоні бойових дій

3469
До 13 грудня - реєстрація на другий тренінг «Медсанбат» для журналістів, що працюють у зоні бойових дій

Одноденний курс «Медсанбат» розрахований на журналістів, фотографів та операторів, які працюють у зоні бойових дій.

 

Тренінг пройде в Києві, в поліклініці Головного військово-клінічного госпіталю (вхід з боку вул. Госпітальній, крайній зліва вхід в будівлю поліклініки, другий поверх) у неділю, 14 грудня, з 11.00 до 17.00.

 

Програма курсу має два модулі. Медичний модуль буде присвячений сучасним методам зупинки кровотечі в польових умовах, застосуванню кровозупинних джгутів, попередженню ускладнень після використання джгута, а також іншим прийомам допомоги і само- та взаємодопомоги в бойових умовах.

 

Модуль безпеки (Security Briefing) буде присвячений правилам безпечної поведінки та організації роботи в зоні військових конфліктів, включаючи правила, яких необхідно дотримуватися при потраплянні в полон.

 

Тренінг проведуть українські консультанти та зарубіжні експерти.

 

Заповнити заявку на участь у тренінгу необхідно до 16.00 13 грудня і відправити за адресою P.Piminov@antiaids.org.

 

Якщо у редакції буде бажання зробити репортаж з цього тренінгу, для цього необхідно виділити журналіста, який не буде брати участь у заняттях тренінгу, а буде займатися тільки репортажем. Акредитація для журналістів, які беруть участі у тренінгу, - також на адресу P.Piminov@antiaids.org.


Сторінка проекту в Facebook - www.facebook.com/medsanbat , сайт проекту www.medsanbat.info.


За детальною інформацією необхідно звертатися до Павла Пімінова, директора з комунікації Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД»: +380 67 466 8736, P.Piminov@antiaids.org.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3469
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду