Олена Холоденко
Я хочу перебувати там, де відбуваються події, які змінюють історію, –  Анастасія Береза та Веніамін Трубачов
3360
28 Лютого 2019
Олена Холоденко
для «Детектор медіа»
Про будні журналіста, який висвітлює війну на території своєї країни, воєнкори Анастасія Береза та Веніамін Трубачов розповіли в інтерв’ю «Детектору медіа» в межах спецпроекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років».
У суспільства коротка політична пам'ять. Напевно, в журналістів — теж, — Веніамін Трубачов та Анастасія Береза
0
26 Лютого 2019
Олексій Темченко
Олена Холоденко
Світлана Григоренко
Тим часом те, що відбувається на сході України, може в один момент змінити життя кожного з нас. Дивіться тизер великого інтерв’ю «Воєнкори-2».
Зураб Аласанія — друзям: «Не треба за нас вибачатися. Реформу зроблено, я наполягаю на цьому»
0
06 Лютого 2019
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Мізерне за європейськими мірками фінансування Суспільного мовника, до того ж наполовину урізане, — найголовніший пережиток радянського мислення, який перешкоджає продуктивній роботі команди Зураба Аласанії. Це глибоке переконання журналіста й медіаменеджера.
«ЗМІ, які передають правду, не мають і не можуть подобатися: правда, як правило, неприємна. Це наша професія»
2727
10 Січня 2019
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Невдовзі розпочнеться третій рік проекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років». «Детектор медіа» публікує найцікавіші меседжі журналістів, головних редакторів та медіаменеджерів, які стали учасниками проекту в 2018-му.
«Коли у країні війна, всі журналісти — воєнні»
2979
27 Грудня 2018
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Хто на війні гине першим? Що для журналіста є найстрашнішим у гарячих точках? Чим схожі чужі війни? На що воєнкор має табу? Чи варто давати акредитацію на війну всім охочим? Чому Україну «Бог на руках колисає»? Хто такі «віджеї» й чим вони небезпечні для журналістики? Про це та інше воєнні кореспонденти — фотокор Associated Press Єфрем Лукацький та спецкор «1+1» Андрій Цаплієнко — розповіли в інтерв’ю «Детектору медіа» в межах спецпроекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років».
Більш-менш незалежна журналістика допомогла Україні відбутися, встояти, – воєнні кореспонденти
0
26 Грудня 2018
Олена Холоденко
Світлана Григоренко
«Найбільше досягнення української журналістики в тому, що ми маємо незалежну державу», – говорить всесвітньо відомий фотокореспондент, Голова представництва українського бюро Інформаційного Агентства Associated Press Єфрем Лукацький.
Валерий Калныш: «Мы не научились прощать. У нас это считается признаком слабости, моральной нестойкости»
2097
27 Листопада 2018
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Чем нынешний момент похож на времена темников? Каким образом журналисты «развратили аудиторию»? В какой ситуации возможно ограничение свободы слова? Как с «Радио НВ» связаны имена Бориса Ложкина и Александра Третьякова? За что Калнышу говорят: «Геть з українського радіо!»? Куда, по мнению Валерия, уходят «умирать» журналисты? На эти и другие вопросы Валерий Калныш отвечает в рамках спецпроекта «Детектора медиа» «Журналистика независимой Украины: первые 25 лет»
Роман Имельский: «Я даже не мог представить себе ситуацию, при которой президент транслирует fakenews каждый день»
3067
31 Жовтня 2018
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Почему Gazeta Wyborcza перестала быть мейнстримом в Польше? Чему журналисты должны обучать детей? Какие мировые медиапроблемы журналистам важно решать сообща? Что такое Tramp-bump? Об этом и не только — в интервью «Детектору медиа» рассказал польский журналист, руководитель отдела политики «Газеты выборчей» Роман Имельский.
Валерий Калныш: «Одна из целей новой программы — выяснить, куда украинские политики двигают нашу страну»
751
17 Жовтня 2018
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
«Печерські пагорби» — так называется авторская программа Валерия Калныша, которая стартует на «Радио НВ» 19 октября 2018 года. И программа эта — о политике.
Загалом сторінок: 7 / Загалом записів: 63
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop