Олена Холоденко
Отар Довженко: «Єдиний рецепт знищення політичного диктату в медіа — гільйотина»
1767
18 Жовтня 2019
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Керівник моніторингового центру ГО «Детектор медіа» про золоті часи української медіакритики, «чоловіцтво і звірство» заангажованих журналістів, проблеми медіаграмотності та свою добру пам’ять.
Отар Довженко: «Комунікація без участі журналістів перетворюється значною мірою на дурниці»
0
16 Жовтня 2019
Спільнота
Олена Холоденко
Світлана Григоренко
Часто це трапляється, якщо ти маєш ілюзію, що твоя стрічка у фейсбуку компетентніша за думки експертів, зібрані й подані журналістами. Дивіться тизер мультимедійного інтерв’ю журналіста, керівника моніторингового центру ГО «Детектор медіа» Отара Довженка.
Роман Сущенко: «Для журналіста важливо заглядати у своє дзеркало й визначатися: чи ти цинік, чи правдолюб, чи принципова людина, чи компромісна»
911
02 Жовтня 2019
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Політв’язень Кремля, стаття «шпигунство»: досвід українського журналіста. До уваги читачів — друга частина розмови з Романом Сущенком — власним кореспондентом інформагентства «Укрінформ» у Франції, нещодавно звільненим бранцем РФ.
Росіяни, я так розумію, свого шпигуна мені подали на блюдечку, — Роман Сущенко
1692
01 Жовтня 2019
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Політв’язень Кремля, стаття «шпигунство»: досвід українського журналіста. Так коротко можна окреслити тему нашої розмови з Романом Сущенком — власним кореспондентом інформагентства «Укрінформ» у Франції, нещодавно звільненим бранцем РФ. Читайте першу частину інтерв’ю.
Севгіль Мусаєва: «У мене була амбіція поставити Курченка на місце — створити альтернативний Forbes»
3163
28 Серпня 2019
Спільнота
Олена Холоденко
«Детектор медіа»
Чому Севгіль Мусаєва відмовилася від посади прес-секретаря президента Зеленського? Як «пакетики чаю» сприяють появі журналістських розслідувань? Що таке «внутрішній Федорін»? Чим журналістці нелюбий фейсбук? Що відбувалося в редакції «Української правди» після вбивства Павла Шеремета? Чим небезпечна недовіра всередині медіацеху й недовіра журналістів до поліції? Чому до Криму варто їздити навіть з акредитацією МЗС РФ? У чому головредка «Української правди» збирається наслідувати The Guardian? Про це та інше читайте в інтерв’ю головної редакторки «Української правди» Севгіль Мусаєвої в межах спецпроекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років».
Севгіль Мусаєва: «Ми втратили монополію на поширення інформації, на правду»
49
27 Серпня 2019
Спільнота
Олексій Темченко
Олена Холоденко
Світлана Григоренко
«Інтернет-журналістика має почати розповідати, як вона працює. Як вона працює з джерелами, як вона аналізує інформацію. І це має відбуватися в онлайн-режимі», – говорить журналістка, головна редакторка інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва.
Анастасія Станко: «Мені погано, коли мовчу»
2069
15 Серпня 2019
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Чому Настю Станко називають «білою вороною»? Де сьогодні, на думку журналістки, повторюється ситуація з ТВі? Чому працівники «Громадського» не збираються померти старенькими у стінах свого дітища? Чого навчив Настю досвід стримів із Майдану? Чим близький їй девіз батальйону «Айдар» – «Слабоумие и отвага»? Що для Анастасії жахливіше за історію з «Промкою»? Чому журналістам вкрай потрібно їздити в анексований Крим і на окуповану частину Донбасу? Які міни уповільненої дії закладають медіа? Що для Насті Станко сьогодні є Еверестом? Читайте й дивіться інтерв’ю Анастасії Станко у межах спецпроекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років».
Анастасія Станко: «ВВС, Reuters, СNN мають говорити з терористами, з ексміністром МВС, з Януковичем. А чому не ми?»
0
13 Серпня 2019
Спільнота
Олексій Темченко
Олена Холоденко
Світлана Григоренко
Соня Кошкина: «Я прохожу туда, куда большинству журналистов доступ намертво закрыт. Это моя фишка»
13358
02 Липня 2019
Спільнота
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Что для шеф-редактора LB.ua главное в работе с источниками? Что не остановит ее позвонить президенту страны в три часа ночи? Почему украинцы не соблюдают информационную гигиену? Почему нельзя сплагиатить Дудя, Кошкину или еще кого-то? Как, не джинсуя, хорошо зарабатывать журналистской работой? В какой момент журналисту стоит менять профессию? Об этом и многом другом «Детектор медиа» беседовал с Соней Кошкиной в рамках спецпроекта «Журналистика независимой Украины: первые 25 лет».
Соня Кошкина: «Ты руки перед едой моешь? Почему же не соблюдаешь информационную гигиену?»
0
27 Червня 2019
Спільнота
Олексій Темченко
Олена Холоденко
Світлана Григоренко
Загалом сторінок: 8 / Загалом записів: 79
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду