ПРОЕКТИ
10:46
Вівторок, 12 Вересня 2017

«1+1 медіа» може залишитись без приміщення

До 25 вересня Національний банк України (НБУ) планує відчуження будівлі ТОВ «Поділ-Нерухомість» (де розташовані офіси «1+1 медіа») через те, що вона перебуває в якості заставного майна по процедурі рефінансування «Приватбанку». Медіагрупа просить Міністерство внутрішніх справ (МВС) забезпечити охорону будівлі
«1+1 медіа» може залишитись без приміщення
«1+1 медіа» може залишитись без приміщення

Про це повідомляє прес-служба «1+1 медіа».

Як зазначено, наразі від ТОВ «Поділ-Нерухомість» вимагають сплати усю суму кредиту – 4,4 млрд грн. Однак, як зазначають у медіагрупі, оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, складає 258 млн грн.

«1+1 медіа» повідомляє, що медіагрупа сплатила оренду до березня 2018 року та звернулась до НБУ з проханням прояснити ситуацію щодо подальшої оренди. Зазначено, що відповіді ще немає. 

Також медіагрупа надіслала лист до МВС з проханням  забезпечити охорону будівлі, «аби унеможливити протиправні силові дії з припинення роботи телецентру».

Генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко називає ситуацію «черговою спробою політичного тиску» та нагадав про історію з ліцензуванням каналу «1+1», яка сталася у грудні 2016 року. 

«Ми єдиний орендар, тому нам очевидно, що дії спрямовані проти нас, – сказав він. – Перевести весь телецентр – це питання кількох місяців. Виїхати протягом двох тижнів – фізично не можливо і це абсолютний нонсенс, враховуючи, що ще у 2013 році ми сплатили оренду до 2018 року. Ми досі не отримали відповідь від НБУ, і якщо це не політична акція, то, звичайно, НБУ мав би дати нам час до закінчення строку оренди».

Читайте також

Нагадаємо, 6 вересня стало відомо, що у справі про розкрадання коштів у «Приватбанку» Печерський районний суд Києва дозволив слідчому Генеральної прокуратури України здійснити огляд будівлі ТОВ «Поділ Нерухомість», де з 2012 року розташовані офіси «1+1 медіа». У медіагрупі це розцінюють, як спробу тиску.

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2292
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop