15:57
Четвер, 31 Січня 2013

«Батьківщина» заявляє, що «Обозреватель» сфальсифікував інтерв’ю Власенка

4 704
«Батьківщина» заявляє, що «Обозреватель» сфальсифікував інтерв’ю Власенка

Прес-служба «Батьківщини» заявляє, що «Обозреватель» при передруці сфальшував інтерв'ю депутата та захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка, яке той дав львівській газеті «Високий замок».

 

Інтерв'ю вийшло 31 січня  і називається - «Власенко: «Усі бізнес-активи Щербаня отримали "донецькі"».

 

«Щоб ця провокація мала правдоподібний вигляд, за основу було взято реальне інтерв‘ю, в яке вмонтували сфальшовану інформацію. Це спеціальна технологія, яку використовують підконтрольні владі мас-медіа, а їхня мета - виставити людей, чиє інтерв‘ю сфабриковане, у неприглядному світлі», - заявляє «Батьківщина».

 

Зокрема, як стверджує «Батьківщина», у варіанті інтерв'ю, яке передрукував «Обозреватель», з'явилась низка тверджень, які той не казав. 

 

Партія наводить одне з них: «Влада вдається до просто абсурдних дій у своєму бажанні будь-що знищити Тимошенко. Підконтрольними режиму засобами масової інформації постійно транслюється цинічна брехня про те, що сторона Тимошенко програла суд проти прем'єр-міністра Азарова у Гамбурзі. Насправді розгляд цієї справи у Гамбурзі мав діаметрально-протилежний результат. Ми виграли цей суд по всіх пунктах, наші вимоги повністю задоволені. У рішенні по цій справі зазначено, що прем'єр  Азаров особисто повинен сплатити Юлії Тимошенко 300 тис. євро моральної шкоди. При цьому вони нахабно брешуть і заявляють, що виграли цю справу».

 

Прес-служба «Батьківщини» та сам Сергій Власенко звернулися до українських та іноземних ЗМІ з проханням не розповсюджувати матеріали з сайту «Обозреватель», оскільки вважають їх «маніпулятивними та брехливими».

 

«Детектор медіа» надіслала запитання шеф-редактору «Обозревателя» Михайлові Подоляку й очікує на відповідь.

 

«Детектор медіа»У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4704
Переглядів
Коментарі
Знавець
11:37 / 01 Лютого 2013
Шьо такоє, Моня Бродскій апять укакался? :)
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду