Крістіна Бердинських перемогла у міжнародному конкурсі «Репортери для репортерів»
Журналістка видання «Корреспондент» Крістіна Бердинських посіла перше місце у конкурсі для журналістів з країн Східного партнерства «Репортери для репортерів».
Друге місце у білоруських авторів фільму про смертну кару «Высшая мера» Юлії Хлащенкової та Сергія Ісакова. Третім лауреатом стала вірменська журналістка Маріанна Григорян за статтю про нелегальну вагітність та аборти Not studied but a matter of concern: Armenia sees a disturbing growth of self- induced abortions.
Вручення нагород пройшло 1 грудня у Варшаві. За умовами конкурсу, переможець конкурсу отримує 10 000 злотих і статуетку конкурсу, два інших лауреати - 5000 злотих.
Бєрдінскіх відзначили за публікації «Вылечить малоимущих. Украинские властьимущие получают от государства тысячи долларов материальной помощи» та «Царская охота. Высшие чиновники получили в пользование огромные угодья на ЮБК».
До числа 12-ти фіналістів конкурсу увійшли матеріали кількох українських журналістів: Катерини Каплюк («Межигір'я-2 в лісах Київської області»), Ганни Бабинець та Дмитра Гнапа (серія текстів «Королі українського газу»); Ксенії Карпенко («Тіні народних слуг. Як охороняють вищих українських чиновників»); Сергія Лещенка («Австрійський бізнес Азарова»).
Нагадаємо, Сергій Лещенко став лауреатом конкурсу «Репортери для репортерів» минулого року із за статтею-розслідуванням «Офшорний дах для Януковича та Клюєва».
Загалом цього року на конкурс було подано 325 робіт 142 авторів з Білорусі, України, Вірменії, Грузії, Азербайджану і Молдови. Як зазначають організатори з Fundacja Reporterów, традиційно переважав жанр журналістських розслідувань.
Нагорода «Репортери для репортерів» створена польськими журналістами для ЗМІ з країн Східного Партнерства. Таким чином вони відзначають і підтримують колег: «Ми цінуємо тих, хто присвячує себе важкого ремеслу слідчих журналістів і публіцистів, описує ситуації, пов'язані з правами людини, стежить за тим, що творить влада і дотримується етики нашої професії.Тих, які як і засновники нашого Фонду вірять у те, що журналістика це не тільки професія, а й місія».
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ