Журналіст сам спровокував нецезурну лайку на свою адресу - гендиректор ДТРК «Крим» (ДОПОВНЕНО)
Гендиректор ДТРК «Крим» Степан Гулеватий вважає, що конфлікт між його підлеглим, редактором кримськотатарської редакції Шевкетом Ганієвим і депутатом кримського парламенту стався з вини журналіста.
Старший редактор Творчого об'єднання кримськотатарських програм телеканалу «Крим» Шевкет Ганієв сам спровокував конфлікт з депутатом від фракції «Регіони Криму» Олександром Мельником. Таку думку висловив гендиректор телекомпанії Степан Гулеватий, повідомляють «Коментарі» з посиланням на інтерв'ю, яке він дав виданню «Аргументы недели - Крым».
Як уже повідомляла «Детектор медіа», кримський депутат накинувся на редактора ДТРК «Крим» Шевкета Ганієва з нецензурною лайкою, погрозами та образами у відповідь на прохання говорити тихіше. Журналіст намагався зробити репортаж з фойє кримського парламенту і звернувся до депутата Олександра Мельника, який занадто голосно розмовляв по мобільному телефону. Подробиці інциденту було зафіксовано на відео.
Гендиректор ДТРК «Крим» Степан Гулеватий у відповідь на запитання, як він розцінює інцидент у кримському парламенті, зазначив: «Непрофесійна робота журналіста. Будь-яку людину можна вивести із себе, якщо постаратися, що в принципі і зробив журналіст. Може, і були некоректні висловлювання, але людина перебувала на робочому місці. От якби ви знаходились на робочому місці і вам хтось заважав, як би ви до цього поставилися?».
Пан Гулеватий розповів також, що зустрічався з депутатом Олександром Мельником для з'ясування подробиць інциденту. На запитання, чи справді депутат просив не допускати поширення відео, на якому зображений конфлікт, гендиректор відповів, що Олександр Мельник не звертався до нього з подібним проханням.
«Так, дійсно, я з ним зустрічався, але я йому сам подзвонив, бо хотів почути думку двох сторін. Я його попросив про зустріч, він приїхав, ми поспілкувалися. Але це я йому зателефонував, а не він мені», - підкреслив Гулеватий.
Він зазначив, що представлене Ганієвим відео інциденту показує конфлікт тільки з одного боку: «А ви вважаєте коректним вихоплювати шматки з відео і залишати ті, які показують ситуацію односторонньо? Недобросовісний журналіст може подати одну і ту ж інформацію по-різному, вихопити слова з контексту і шматки відео. Я вважаю, що це непрофесіоналізм і некоректність. Просто є люди, які постійно провокують конфлікти. Відкрийте інтернет і почитайте, хто постійно в центрі скандалів. Цей інцидент бачив Рефат Чубаров, і він не став на захист Ганієва при цьому. Бо, якщо б Ганієв сказав Чубарову "тихіше, я тут записую", я думаю, що, напевно, реакція була така ж. Тут непрофесіоналізм, ось і все».
«Детектор медіа» намагалась взяти коментар у старшого редактора Творчого об'єднання кримськотатарських програм ДТРК «Крим» Шевкета Ганієва. Але його телефон не відповідав.
Після заяви Степана Гулеватого «Детектор медіа» взяла коментар у старшого редактора Творчого об'єднання кримськотатарських програм ДТРК «Крим» Шевкета Ганієва. Він висловив свій жаль з приводу того, що гендиректор телерадіокомпанії не захищає своїх підлеглих у випадку відвертих нецензурних образ з боку представника влади.
«Очевидно, що керівник ДТРК не загалом не підтримує стилю роботи нашої редакції, в даному конфлікті його хвилює лише питання отримання коштів з бюджету, - сказав редактор. - Після перегляду відео він зазначив, що неправі і журналісти, і депутат, але в коментарі ЗМІ вів мову лише про провину журналістів. Хочу підкреслити також, що розповсюджене відео не було змонтоване, а першими про скандал повідомили не ми, а колеги, які були свідками інциденту. Тож я абсолютно заперечую звинувачення у використанні скандального випадку як самопіару».
«Детектор медіа»