Медведєв: Російські ЗМІ мають правдивіше відображати події

5 Листопада 2011
14361
5 Листопада 2011
18:54

Медведєв: Російські ЗМІ мають правдивіше відображати події

14361
Медведєв: Російські ЗМІ мають правдивіше відображати події
Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що не вважає за потрібне втручатися в політику російських ЗМІ, однак хотів би, щоб вони правдивіше відображали події, що відбуваються і робили головними дійсно важливі для людей новини. Про це повідомляє сайт Російської служби Бі-бі-сі.

«В мовах існуючих законах інформаційного світу найчастіше архіважливі новини, що стосуються нашого життя, зникають, а речі, які носять гранично суб'єктивний, а часом і безглуздий характер, стають головними і займають самі верхні рядки в стрічках новин», - сказав президент Росії. «Досить подивитися на те, наприклад, що стає інформаційним трендом в блогах: є речі абсолютно актуальні, і є речі, висмоктані з пальця», - навів приклад Медведєв.

Президент РФ також зазначив, що «гонитва за рейтингами не може бути самоцінною і визначальною». На його думку, людині, яка не має чітких орієнтирів в інформаційному просторі, важко знайти собі місце в житті.

Пан Медведєв висловив переконання, що  президент не повинен навчати ЗМІ, «інакше можуть сказати, що він намагається щось диктувати, а по-друге, є дійсно закони жанру. Однак ці закони повинні бути хоч трохи справедливими і повинні відділяти найважливіші події від того, що зникне з інформаційного поля буквально через день». Також президент РФ вважає безперспективним створення в урядових і президентських структурах органу, який формуватиме інформаційну політику на російському телебаченні. Але,  «що стосується різного роду рад, то в принципі, консультативні структури, ніколи нікому не заважали», - додав президент Росії. 

Як повідомляла ТК, за даними ФАС на 1 листопада 2011 року на території понад п'яти суб'єктів РФ мовлять 20 телеканалів, представлених 16-ма юридичними особами. Це ВАТ «Первый канал» («Первый канал»); Федеральне державне унітарне підприємство «ВГТРК» («Россия», «Россия 2», «Россия 24», «Россия К»); ВАТ «Телерадиокомпания "Петербург"» («Петербург - Пятый канал»); ВАТ «Телекомпания НТВ» (НТВ); 5) ВАТ «ТВ Центр» («ТВ-Центр»); 6) ЗАТ «СТС-Регион» (СТС, «Домашний»);  ЗАТ «ТВ Дарьял» («Перец»);  ЗАТ «ТВ Сервис» («Муз-ТВ»); ТОВ «7ТВ» (7ТВ); 10) ТОВ «Телеканал ТВ3» (ТВ-3); ТОВ «Энергия ТВ» (MTV); ВАТ «ТНТ-Телесеть» (ТНТ); ТОВ «Акцепт» (РЕН ТВ); ЗАТ «Межгосударственная телерадиокомпания "Мир"» («Мир»); ВАТ «ТРК ВС РФ "Звезда"» («Звезда»); ТОВ «ТРК "2×2"» («2×2»).

«Детектор медіа»
 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14361
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду