IPI закликає уряди Угорщини, Туреччини, Мексики та інших країн забезпечити свободу медіа

27 Вересня 2011
8984
27 Вересня 2011
21:15

IPI закликає уряди Угорщини, Туреччини, Мексики та інших країн забезпечити свободу медіа

8984
IPI закликає уряди Угорщини, Туреччини, Мексики та інших країн забезпечити свободу медіа

Міжнародний інститут преси (IPI) на своїй щорічній Генеральній Асамблеї засудив порушення свободи преси у світі, повідомила 27 вересня ця глобальна громадська організація.

 

На форумі, що відбувся у рамках світового конгресу у Тайбеї (Тайвань), ухвалено ряд резолюцій. Зокрема, організація вимагає скасувати кримінальні дифамаційні закони, оскільки їх можна використовувати як знаряддя заборони новинних сторі, що являють собою суспільний інтерес.

 

IPI закликав уряд Мексики, як найбільш небезпечної країни в світі для журналістів, покінчити з насильством і вбивствами репортерів, гарантувати, щоб винуватці злочинів постали перед правосуддям.

 

Також він закликав уряд Угорщини привести національне законодавство, яке недавно набуло чинності, у відповідність з міжнародними стандартами свободи медіа та забезпечити, щоб будь-який нагляд над мовленням здійснював незалежний орган.

 

Організація висловила серйозну стурбованість тим, що в Туреччині скніють у тюрмах, щонайменше, 64 репортери, - більше, ніж в Ірані та Китаї й закликала уряд цієї країни негайно звільнити всіх ув'язнених репортерів.

 

Інші резолюції, ухвалені Міжнародним інститутом преси, який має консультативний статус в ООН, ЮНЕСКО та в Раді Європи, стосуються стану свободи медіа у Великій Британії, Південній Африці й на Філіппінах.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8984
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду