Розпочався відбір до «Журналістики цифрового майбутнього»
Освітній проект «Журналістика цифрового майбутнього» (організатори - фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» та Могилянська школа журналістики) оголосив конкурс на навчання у 2011 - 2012 роках.
Як зазначається у повідомленні фонду, метою проекту є долучення журналістів та редакторів до цифрової культури нових медіа. Слухачі отримають знання та навички цифрових технологій збору, обробки та розповсюдження інформації від найкращих українських та закордонних викладачів.
Навчання відбувається у вигляді тижневих модулів протягом 8 місяців. Кожний модуль присвячений різним аспектам/проблемам створення контенту та розповсюдження його серед аудиторій.
Квітневий модуль є виїзним (цього року - редакції Вашингтону та Нью-Йорку), його пропонують найкращим слухачам за результатами роботи протягом усього періоду навчання.
Заявки на участь у проекті приймаються з 7 вересня по 3 жовтня 2011 року (включно).
Для участі у відкритому конкурсі апліканти мають надати такі документи:
- - заповнену аплікаційну форму, де зазначається рівень освіти апліканта, його досвід та характер медійної діяльності, рівень володіння комп'ютером та рівень знання англійської мови (форма заявки є на сайті проекту);
- - лист підтримки роботодавця, в якому би зазначалося, що роботодавець не заперечує проти відсутності працівника на робочому місці протягом його перебування на навчанні (на увесь термін навчання - 8 тижнів протягом 8 місяців);
- - зразки цифрових творчих доробків (фотографій, аудіо- чи відео доробків, блогів чи сайтів), які би демонстрували зацікавленість апліканта у цифрових технологіях.
11-12 жовтня 2011 року відбудеться тестове завдання, яке визначить рівень знань та володіння журналістами навичками цифрових медіа.18-19 жовтня 2011 року відбудеться співбесіда із членами приймальної комісії.
Початок навчання - 7 листопада 2011 року.
Нагадаємо, навчання на проекті є безкоштовним.
«Журналістика цифрового майбутнього» є спільним проектом фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» та Національного університету «Києво-Могилянська академія». За 4 роки існування випустив 90 слухачів. Інвестиції фонду «Розвиток України» у проект склали вже понад $1,5 млн.
«Детектор медіа»
