18:24
Понеділок, 1 Серпня 2011

Дмитра Белянського призначено директором з розвитку мультимедіа «Сегодня Мультимедіа»

12 438
Дмитра Белянського призначено директором з розвитку мультимедіа «Сегодня Мультимедіа»

З 1 серпня директором з розвитку мультимедіа ПрАТ «Сегодня Мультимедіа» буде Дмитро Белянський. Як повідомляється у прес-релізі видавництва, це нова посада, відкрита з метою створення конвергентної редакції.

 

Нагадаємо, раніше Дмитро Белянський був заступником головного редактора, креативним директором журналу «Профиль», закритого на початку липня 2011 року. Колишній головний редактор цього журналу Олена Громницька нещодавно очолила «Сегодня мультимедіа».

 

У 2009 році він розробляв проект інформаційно-аналітичної служби телеканалу «Інтер». Як політтехнолог співпрацював на виборах з різними політичними силами.

 

«Переход на мультимедийность  невозможен без формирования новых стандартов работы журналистов и изменения принципов редакционной работы, которые будут производиться поступательно и, прежде всего, на основе пожеланий коллектива, создавшего газету №1 в Украине. Профессия остается профессией, современной должна стать редакция - речь идет об изменении способов доставки контента», - так прокоментував пан Белянський своє призначення у прес-релізі.

 

Генеральний директор і шеф-редактор «Сегодня Мультимедіа» Олена Громницька зазначає, що зараз, за умов унікального конкурентного середовища на ринку, видавництво готове робити багато цікавих та важливих проектів, які довгостроково його капіталізують і зроблять безперечним лідером.

 

«Детектор медіа»

 

Фото Яни Новосьолової

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12438
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду