Головред РЕН-ТВ відповів на звинувачення в цензурі

5 Травня 2011
0
19495
5 Травня 2011
16:02

Головред РЕН-ТВ відповів на звинувачення в цензурі

0
19495
Головред РЕН-ТВ відповів на звинувачення в цензурі

Головний редактор інформаційної служби РЕН-ТВ Володимир Тюлін відповів на звинувачення в цензурі, що містилися у відкритому листі, опублікованому з підписами неназваних співробітників інформаційної служби телеканалу. Про це повідомляє Lenta.ru.

 

«Відмітною рисою телеканалу РЕН завжди було ліберальне і навіть подекуди опозиційне спрямування, воно таким і залишиться», - заявив головний редактор інформаційної служби каналу. Нагадаємо, що в листі, зокрема, йшлося, що на каналі заборонена критика партії «Единая Россия» і її лідерів.

 

Також пан Тюлін спростував слова про те, що на каналі з'явилися «чорні списки» людей, які не можуть з'являтися в ефірі РЕН-ТВ, зокрема Борис Нємцов і Гаррі Каспаров. Головред телеканалу нагадав, що Нємцов виступав в ефірі 19 квітня. Лідери опозиції, за словами Тюліна, і в подальшому будуть з'являтися на телеканалі, якщо їх вважатимуть «потрібними або компетентними коментаторами з того чи іншого питання».

 

Володимир Тюлін прокоментував повідомлення про імовірні звільнення з інформаційної служби каналу журналістів Михайла Осокіна і Маріанни Максимовської. «Абсолютно зрозуміло, що такі цінні співробітники, як Максимовська і Осокін, мабуть, були б затребувані і в інших ЗМІ, але ми також їх цінуємо. Тому, розуміючи і знаючи, що це обличчя нашого каналу і найбільш успішні інформаційні журналісти, ми, безумовно, розлучатися з ними жодним чином не плануємо», - сказав керівник інформаційної служби телеканалу.

 

Загалом пан Тюлін охарактеризував зміст листа як нісенітницю, заявивши, що більшість журналістів інформаційної служби телеканалу дізналися про послання зі ЗМІ.

 

Як писала ТК, співробітники інформаційної служби телеканалу РЕН-ТВ написали лист «На РЕН-ТВ більше немає новин», у якому звинуватили керівництво каналу в цензурі. Лист опубліковано на офіційному сайті Володимира Рижкова, співголови незареєстрованої Партії народної свободи.

 

Володимир Тюлін став головредом РЕН-ТВ у середині квітня 2011 року. Появу цензури пов'язували із його призначенням.

 

Телекомпанія РЕН-ТВ була заснована 1 січня 1991 року. У 2007 році канал перейшов під контроль інвестиційної компанії «Аброс» - «дочки» петербурзького банку «Россия». Його співвласником є Юрій Ковальчук, якому вже належать 25% акцій «Первого канала» і «Пятого канала». У 2008 році пан Ковальчук заснував холдинг «Национальная медиа группа», до якого увійшли РЕН-ТВ, «Пятый канал» і газета «Известия».

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
19495
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду