Прес-служба Південного ГЗК запевняє, що охорона не перешкоджала діяльності журналістів «1+1» і 9-го каналу

7 Травня 2010
0
23533
7 Травня 2010
14:13

Прес-служба Південного ГЗК запевняє, що охорона не перешкоджала діяльності журналістів «1+1» і 9-го каналу

0
23533
Прес-служба Південного ГЗК запевняє, що охорона не перешкоджала діяльності журналістів «1+1» і 9-го каналу

Прес-служба Південного гірничо-збагачувального комбінату запевняє, що охорона підприємства не перешкоджала діяльності знімальних груп «1+1» і дніпропетровського 9-го каналу 30 квітня. Про це йдеться в заяві прес-служби.

 

«Згідно з положенням про допуск представників ЗМІ на територію режимного підприємства, яким є Південний ГЗК, журналісти повинні заздалегідь повідомляти про свій візит прес-службу комбінату. Однак співробітники ЗМІ прийшли на підприємство після завершення робочого дня, без попередньої домовленості з прес-службою, разом з людьми, які намагалися прорватися до кабінету в. о. голови правління», - пояснюють у релізі.

 

Таким чином, на думку прес-служби, «дії охорони підприємства жодним чином не були направлені на створення перешкод для здійснення професійної діяльності журналістів, а виключно на поновлення порядку в будівлі заводоуправління».

 

На ПГЗК вважають, що в цій ситуації представники ЗМІ виявилися мимовільними учасниками конфлікту, ініційованого попереднім керівництвом комбінату, переобраним зранку 30 квітня.

 

Керівництво ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» заявляє про свою відданість принципам свободи слова, яка передбачає, в тому числі, слідування букві закону і принципам журналістської етики в професійній діяльності журналістів і впевнене, що правоохоронці мають провести об'єктивне розслідування подій, що відбулися на підприємстві.

 

Як повідомляла ТК, у конфлікті на ПГЗК 30 квітня постраждали знімальні групи «1+1» і 9-го каналу: невідомі люди грубо виштовхували журналістів з будівлі комбінату і навіть пошкодили камеру. Вони так і не представилися, незважаючи на те, що журналісти показували свої посвідчення. Присутні правоохоронці, за словами журналістів, ніяк не реагували на прохання по допомогу. Після інциденту працівники ЗМІ написали заяви в міліцію про дії невідомих.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
23533
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду