Медіаюрист: Якщо благодійники хочуть потрапити на ТБ, то мають стати спонсорами дитячих програм

19 Лютого 2010
7518
19 Лютого 2010
18:20

Медіаюрист: Якщо благодійники хочуть потрапити на ТБ, то мають стати спонсорами дитячих програм

7518
Медіаюрист: Якщо благодійники хочуть потрапити на ТБ, то мають стати спонсорами дитячих програм

На чому сьогодні ґрунтується співпраця благодійників і ЗМІ, саме в такий напрямок скерувала дискусію  за круглим столом «ЗМІ та благодійність: точки перетину» один з модераторів заходу Наталя Лигачова, шеф-редактор «Детектор медіа».

 

«Ми пережили образи на ЗМІ, які нам відмовляли, ми зрозуміли, що також маємо бути для них цікавими. Але наша співпраця складається тільки на особистих контактах», - окреслив суть проблеми Руслан Бахтиєв з фонду «Зоряна мрія», який співпрацює з телеканалом «Рада». 

 

Благодійники знову закидали ЗМІ те, що вони викидають зі своїх матеріалів прізвища тих, хто дає кошти на добрі справи. На що директор з правових питань МГО «Інтерньюз-Україна» Павло Мойсеєв зазначив, що благодійники повинні чітко розуміти, для чого вони роблять добрі справи: для людей чи для власного піару.

 

«Деякі благодійники хочуть відразу потрапити в телевізор, і платять за це шалені кошти», - сказав Мойсеєв.

 

Він порадив тим, хто хоче і допомогти дітям, і потрапити в телевізор стати спонсорами дитячих телевізійних програм, яких так нині бракує українським телеканалам.

 

Під час круглого столу відбулося обговорення благочинного досвіду телеканалу «Рада», газети «Дело», ВД «Едіпрес Україна», газети «КоммерсантЪ», CSR Journal, «Вісника благодійності».

 

Захід проходив у рамках II Міжнародної конференції Українського форуму благодійників «Філантропія та криза: від споживання до активних дій».

 

Детальніше про круглий стіл читайте на «Телекритиці» наступного тижня.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7518
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду