Нацрада оприлюднила склад Незалежної експертної ради з питань діяльності ТРО під час виборів

2 Грудня 2009
20519
2 Грудня 2009
10:10

Нацрада оприлюднила склад Незалежної експертної ради з питань діяльності ТРО під час виборів

20519
Нацрада оприлюднила склад Незалежної експертної ради з питань діяльності ТРО під час виборів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оприлюднила на власному сайті склад Незалежної експертної ради з питань діяльності телерадіоорганізацій під час виборів Президента України 2010 року, затверджений рішенням Нацради 25 листопада.

 

Як повідомляла ТК, до складу ради увійшло 22 експерти, рекомендованих громадськістю. Не увійшли до неї юрист Асоціації мережевих мовників Леся Тарновецька, радник-консультант Центру громадських ініціатив «Інформаційне суспільство» Андрій Соломаха (співзасновник ТОВ «Перший альтернативний телеканал А1»), заступник голови Держкомтелерадіо Володимир Горобцов і режисер монтажу телеканалу «Гамма» Ігор Молошенко.

 

Склад Незалежної експертної ради з питань діяльності телерадіоорганізацій під час виборів Президента України 2010 року

1. Баландін Федір, громадський діяч. Рекомендований Асоціацією українських письменників, ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

2. Большакова Ольга, голова правління Східноєвропейського інституту проблем медіа. Рекомендована Незалежною асоціацією мовників, членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

3. Гирик Юрій, керівник секретаріату парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації. Рекомендований ГО «Третейський інформаційний суд», ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"».

 

4. Головенко Роман, представник ГО «Інститут масової інформації». Рекомендований ГО «Інститут масової інформації», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

5. Дорошенко Костянтин, журналіст, директор творчого об'єднанання «Клініка Дорошенка-Грищенко», член Наглядової ради Асоціації медіа-юристів. Рекомендований Асоціацією медіа-юристів, членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

6. Іванов Валерій, керівник Академії Української Преси, професор Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Рекомендований Академією Української Преси, ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

7. Квурт Костянтин, керівник МГО «Інтерньюз-Україна». Рекомендований ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"».

 

8. Ковриженко Денис, експерт з правових питань ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив». Рекомендований ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив».

 

9. Ковтиха Віра, керівник департаменту дослідження медіа фундації «Суспільність».

Рекомендована фундацією «Суспільність», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

10. Котюжинська Тетяна, голова Асоціації медіа-юристів. Рекомендована Національною спілкою журналістів України, членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

11. Красноступ Ганна, правник. Рекомендована ГО «Ми - українці».

 

12. Лигачова Наталія, шеф-редактор медіапроекту «Детектор медіа». Рекомендована ГО «Детектор медіа», ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

13. Моїсеєв Павло, директор з правових питань МГО «Інтерньюз-Україна». Рекомендований МГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Комітет захисту свободи слова та права на інформацію», ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

14. М'ясникова Катерина, виконавчий директор Незалежної асоціації мовників. Рекомендована ГО «Незалежна асоціація мовників», ГО «Східноєвропейський інститут проблем медіа», ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

15. Петрів Тарас, голова Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі. Рекомендований Національною комісією з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі, ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"».

 

16. Погорєлов Олексій, генеральний директор Української асоціації видань періодичної преси. Рекомендований Українською асоціацією видань періодичної преси, членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

17. Сюмар Вікторія, керівник Інституту масової інформації. Рекомендовано ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"».

 

18. Хоменок Олег, член правління ГО «Інститут розвитку регіональної преси». Рекомендований ГО «Інститут розвитку регіональної преси», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

19. Чекмишев Олександр, голова Комітету «Рівність можливостей», керівник департаменту моніторингу ЗМІ Асоціації «Спільний простір». Рекомендований ГО Асоціація «Спільний простір», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

20. Черненко Олександр, голова правління ВГО «Комітет виборців України». Рекомендований ВГО «Комітет виборців України», ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

21. Шевченко Тарас, керівник Інституту медіа права. Рекомендований Інститутом медіа права, ГО «Центр громадських ініціатив „Інформаційне суспільство"», членами Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

 

22. Котенко Катерина, виконавчий директор «Індустріального телевізійного комітету». Рекомендована «Індустріальним телевізійним комітетом» (ІТК).

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
20519
Читайте також
25.12.2009 09:15
Наталія Петрова, для «Детектор медіа»
19 136
Коментарі
3
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Вепря
5468 дн. тому
полный п...ец. Опять передумали и сделали НЕЗАВИСИМЫМ ЭКСПЕРТОМ К.Котенко? и такие якобы независимые эксперты будут обеспечивать честные выборы? Если нацсовет начал назначать ИТКашников независимыми экспертами это уже последняя стадия деградации. Надо бы еще и лясовского назначить независимым экспертом
micka
5468 дн. тому
ааа ну ясно: нацрада контролює експертну раду, і навпаки. замкнуте коло. а разом контролювати медіа-середовище вони не звибаються. як був бєспрєдєл в політичній рекламі - починаючи від роликів з поділом на 3 сорти і до сьогодні - так і продовжується. як був бєспрєдєл зі спонсорування випусків спортивних НОВИН горілками, так і продовжується (Стаття 5. Спонсорство 1. ... У телепередачах забороняється наводити будь-яку інформацію рекламного характеру, яка подається у вигляді дикторського тексту та/або звукового супроводу, про спонсора - виробника алкогольних напоїв, його ім'я (найменування) та/або знак для товарів і послуг, що належить спонсору... 6. Спонсорство програм і передач новин забороняється...) ДОВГО МИ БУДЕМО ЖИТИ НА ТАКІЙ БЕЗЗАКОННІЙ ТЕРИТОРІЇ НЕДОКРАЇНИ???
micka
5468 дн. тому
22 нахлєбніка - і чому має місце порівняльна реклама пабата і іже з ним? гріш ціна такій незалежній експертній раді. незалежній від кого? від проблем? і від споживачів?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду