Ірина Кузнєцова: «Реклама може не лише дратувати»

23 Липня 2009
18639
23 Липня 2009
12:33

Ірина Кузнєцова: «Реклама може не лише дратувати»

18639
Представник «Каннських левів» в Україні розповіла про фестиваль та свою співпрацю з ТРК «Київ»
Ірина Кузнєцова: «Реклама може не лише дратувати»

Протягом кількох вечорів глядачі столичного телеканалу мали змогу познайомитися з кращими рекламними роликами, що у різні роки здобували престижні премії на фестивалі «Каннські леви». Про значення фестивалю для українського рекламного ринку та про свою співпрацю з ТРК «Київ» розповіла представник «Каннських левів» в Україні Ірина Кузнєцова.

 

- Ви - представник фестивалю «Каннські леви». Це волонтерська робота чи ви є найманим працівником?

- Принципи роботи такі, як у громадській організації. Бути представником фестивалю - почесне право для компаній із високим рейтингом на ринку рекламних послуг. Оскільки сам фестиваль - визначна подія для рекламістів усього світу, в оргкомітеті прискіпливо вирішують питання щодо своїх представників у конкретній країні. Від нього вимагають знання ринку і участь в успішному рекламному бізнесі. Я є головою правління громадської організації «Всеукраїнська рекламна коаліція» і генеральним директор компанії «Діалла комюнікейшенз». Рішення ухвалює оргкомітет і він обрав представником фестивалю в Україні мене. Причому, я вже п'ятий рік поспіль представляю інтереси компанії в Україні. Раніше в нас взагалі не було власного представника й інтереси фестивалю представляла дуже авторитетна особа у Москві.

 

Нині всі питання щодо фестивалю «Каннські леви» можна вирішувати у Києві, оскільки я маю відповідні права. Наприклад, вирішую питання щодо використання авторських прав фестивалю в Україні. Без мого відома не можна використовувати рекламні ролики фестивалю. Я також займаюся акредитацією журналістів, відповідаю на запитання наших компаній, що зацікавлені і беруть участь у фестивалі, а також займаюся тим, що рекламую фестиваль в Україні, хоч рекламісти і без мене дуже високо цінують цей фестиваль.

 

- Яка користь українським рекламістам від «Каннських левів»?

- Це фестиваль, на якому оцінюють найкращі роботи в світі. Звісно, найкращі, на думку авторитетного журі, тому що, можливо, хтось має іншу думку. Приз фестивалю є найпрестижнішим у цій діяльності. Для рекламістів це - як олімпійське золото для спортсменів.

 

Але це ще не все. Фестиваль - це місце, де можна навчатися. Під час фестивалю тривали понад 50 різних майстер-класів і семінарів. Саме в Каннах можна послухати виступи відомих фахівців світового рівня, поспілкуватися з ними. Наприклад, цього року там був Стів Балмер, перша особа Майкрософта після Білла Гейтса. Там можна було зустрітися з менеджером виборчої кампанії Барака Обами.

 

У Каннах можна почути авторитетну думку щодо головних тенденцій і подій рекламного ринку світу та інтенсивно навчатися протягом майже тижня. Тому безперечно українським рекламістам участь у заходах фестивалю дає унікальний шанс для професійного зростання.

 

- А яка користь «Каннським левам» від українських рекламістів?

- Для оргкомітету важливо бути представленими в нашій країні. Ми організовували з цією метою, наприклад, конкурс молодих креаторів. Особливої фінансової зацікавленості Україною в оргкомітету, який, до слова, має штаб-квартиру в Лондоні, немає, тому що звідси насправді ще дуже мало робіт подають для участі у конкурсних програмах і ще небагато людей можуть дозволити собі відвідувати фестивалі. Але «Каннським левам» важливо, що про них в Україні знають, про них пишуть, найкращі зразки реклами відомі нашим глядачам.

 

- Наскільки вдало, на вашу думку, представила «Каннських левів» телекомпанія «Київ»?

- Це насправді не було цілком презентацією фестивалю, це була демонстрація деяких творів, що було визнано кращими у різних номінаціях. Зрештою, я вважаю, що це наша спільна дія, принаймні тому, що саме я, як представник фестивалю, надала твори для показу. І дуже добре, що такі роботи демонструють на телеекрані, тому що люди мають змогу побачити, що реклама може не лише дратувати, а й розважати. Адже це, якоюсь мірою, мистецтво і дуже відповідальне, хоч би як до нього ставилися.

 

«Хрещатик»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
«Хрещатик»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
18639
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду