17:35
Середа, 24 Червня 2009

Beelіne запускає тестове цифрове телебачення у столиці

Beelіne запускає тестове цифрове телебачення у столиці

Beelіne повідомив про запуск у тестову експлуатацію послуги цифрового телебачення - Beelіne ТВ, пише Ua-releases.

 

Починаючи з 22 червня, абоненти, підключені до інтернету від Beelіne у Києві, можуть переглядати 18 телеканалів безкоштовно.

 

Користуватися цифровим телебаченням абоненти зможуть безпосередньо з комп'ютера або ж із телевізора - за допомогою приставки. Під час тестової експлуатації в Києві глядачі Beelіne ТВ матимуть доступ до таких телеканалів: «Перший Національний/Ера», «1+1», «24», «5 канал», ІCTV, ТРК «Київ», «Кіно», «КРТ», М1, «Новий канал», НТН, «Перший діловий», «Рада», «Сіті», СТБ, ТЕТ, «Тоніс», «Україна».

 

Висока пропускна здатність волоконно-оптичної мережі Beelіne дозволяє передавати сигнал абонентові з можливістю вибору однієї з кількох звукових доріжок (наприклад, можна змінити мову трансляції, якщо телеканал транслюється кількома мовами ).

 

Згодом  користувачам Beelіne-ТВ будуть доступні додаткові інтерактивні сервіси: відео за запитом, «віртуальний відеомагнітофон», ігри, чати, можливість замовлення товарів і послуг через телевізор тощо.

 

Джерело: Ua-releases.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
13015
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop