Цифровий телеканал «Гамма» зменшив відсоток української мови

29 Січня 2009
3
14058
29 Січня 2009
15:38

Цифровий телеканал «Гамма» зменшив відсоток української мови

3
14058
Цифровий телеканал «Гамма» зменшив відсоток української мови
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 28 січня задовольнила заяву телекомпанії «Гамма-Консалтинг» щодо переоформлення в ліцензії відсоткового співвідношення мов. Раніше в ліцензії було записано: «українська мова – 100%», тепер: «українська мова – не менше 75%».
 
Як уже повідомляла «Телекритка», з початком телевізійного сезону Нацрада лібералізувала мовні вимоги до українських телекомпаній і більше не вимагає від них перевищувати нормативи, прописані в законі «Про телебачення і радіомовлення».
 
Пом’якшенням мовного клімату вже скористалися ТЕТ, ТОНІС і 5 канал.
 
Телеканал «Гамма» транслюється на 64-му телеканалі (частота 818 МГц) у Києві та околицях. Ліцензія на мовлення серія НР № 0152-м видана Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення 20 квітня 2006 року. Формат телеканалу інформаційно-розважальний, кількість власного продукту в ефірі – 12,5 %.
 
«Детектор медіа»
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3
14058
Теги:
Коментарі
3
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Олег
5965 дн. тому
За соцопитуванням 2006 року 74,6% громадян україни назвали рідною українську.
хехе
5967 дн. тому
ппц. помьякашення, панимашь. 75% укромовы - это смягчение?! ужас. украиноязычных процент в стране меньше! какое же это смягчение?! это насильственная украинизация!!!
Эгус Кабулус
5967 дн. тому
Поправочка, собственное производство составляет не 80%, а 12,5% с 27 ноября 2008 г.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду