Мінкульт запустить на телебаченні соціальні ролики про вишиванку

16 Грудня 2008
6925
16 Грудня 2008
13:54

Мінкульт запустить на телебаченні соціальні ролики про вишиванку

6925
Мінкульт запустить на телебаченні соціальні ролики про вишиванку

Наступного року Міністерство культури і туризму планує реалізувати на українських телеканалах соціальний рекламний проект «Про що говорить вишиванка». Він буде популяризувати автентичні традиції різних регіонів країни. За словами Тіни Пересунько, прес-секретаря міністра культури і туризму, інформація про конкурс на реалізацію проекту буде невдовзі розміщена на сайті Міністерства культури, а згодом буде проведено тендер. А от його сума ще не розглядалась, оскільки не прийнято проект бюджету на 2009 рік.

Вартість останньої соціальної рекламної кампанії під егідою Мінкультуту, «Наша мова», яка розпочалась у липні і триватиме до початку 2009 року, становить 490 тис. грн. Колегія Міністерства схвалила пілотний проект студії «КІН продакшен» на чолі з режисером та керівником проекту Ігорем Купрієм і дофінансувала його.

До кампанії з популяризації української мови залучені телеканали «ЕРА», «5 канал», «Перший національний», «ТЕТ», «1+1», «Культура», «Інтер+», КДРТРК та обласні державні телерадіокомпанії. На сьогодні на телекранах вже з’явилось 12 «мовних» роликів. А всього, в рамках кампанії, буде показано 24, за кількістю адміністративних регіонів України.

Як повідомили «МедіаБізнес» в Мінкультури, окрім телевізійного промо, з часом передбачається також практика розміщення соціальних рекламних повідомлень в радіо-ефірах та в засобах зовнішньої реклами.

Нагадаємо, що цього року Державна служба туризму і курортів, яка входить в структуру Мінкультури, виступила замовником промо-кампанії з популяризації туристичного потенціалу України на міжнародному телеканалі CNN. Як писав «МедіаБізнес» вартість розміщення «туристичних» роликів становила 2,53 млн. гривень. Ідея сюжету належала міністру Василю Вовкуну, відео було скомпоновано за матеріалами українського режисера Олеся Саніна, а технічне опрацювання здійснено службою CNN. Фінансування проекту здійснювалось за рахунок державних коштів.

 
«МедиаБизнес»
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6925
Коментарі
3
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
підтримую!
5850 дн. тому
Добра ідея. Бажаю розумного втілення. Буду чекати ролики в ефірі.
5850 дн. тому
Придурки!!! Їсти нічого - а вони з вишиванками носяться. В Україні через кризу буде другий Голодомор
Дмитрий
5850 дн. тому
Шароварщина фореве!
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду