З 2009 року публікації в інтернеті дозволено номінувати на Пулітцерівську премію
З 2009 року Пулітцерівську премію вручатимуть журналістам як за матеріали, опубліковані в друкованих виданнях, так і за публікації в інтернеті. І вже у квітні 2009 року будуть названі перші інтернет-лауреати премії, повідомляє «ПіК України».
За словами виконавчого секретаря премії Сіга Гісслера, цей крок є «логічним продовженням історичної місії премії». «Пулітцерівська премія еволюціонує, - сказав Гісслер. - Наприклад, ми додали фотографію в 1943 році, а також науково-популярну журналістику».
Він також зазначив, що поступово матеріали з інтернету в тій чи іншій мірі почали потрапляти у поле зору премії з 1999 року - тоді були дозволені матеріали, опубліковані одночасно на папері і в інтернеті.
З 2006 року до номінування на премію були допущені матеріали з сайтів газет, які не були опубліковані в їх паперових версіях. Проте матеріали власне інтернет-видань досі допускалися тільки в номінаціях «новини» і «новинні фотографії».
Нагадаємо, Пулітцерівська премія вручається з 1917 року і є найпрестижнішою премією у сфері професійної журналістики в США.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ