16:11
Вівторок, 21 Жовтня 2008

Журналістам «Обоза» не виплачують зарплатню. Бродський радить звільнятися

11 822
Журналістам «Обоза» не виплачують зарплатню. Бродський радить звільнятися
Журналістам інтернет-видання «Обозреватель» вже декілька місяців не виплачується у повному обсязі заробітна платня. Цю інформацію «ТК» отримала з неофіційних джерел.
 
За даними «ТК», проблеми почалися вже у липні, коли журналісти отримали лише частину грошей. Після цього виплати стали здійснюватися нерівномірно і не в повному обсязі. Спочатку це пояснювалося сезонним затишшям активності рекламодавців, звучали обіцянки про виплату заборгованостей за один-два тижні, потім будь-які пояснення припинились взагалі.
 
Наразі видання має перед окремими журналістами заборгованості близько 2000 доларів США і більше. Деякі працівники мають намір звільнятися. При цьому ведеться інтенсивне оновлення офісу видання, купуються нові меблі та техніка, а серед співробітників ходять чутки про прямий зв’язок погашення заборгованості з проведенням чи не проведенням дострокових виборів, а також про можливий продаж видання.
 
У свою чергу власник «Обозревателя» Михайло Бродський під час сьогоднішньої чат-конференції на сайті from-ua.com, підтвердив інформацію про проблеми у виданні та зв’язок погашення заборгованості з початком повноцінної виборчої кампанії: «Дійсно є проблеми, як і в усій країні. Як тільки... почнуться вибори, все і вирішиться. Все банально просто: вибори – це багато грошей, у будь-якому виданні». На питання про те, що станеться, якщо виборів не буде, він відповів: «Доведеться мені лізти у кубишку».
 
Сам проект «Обозреватель» Бродський охарактеризував як «беззбитковий», додавши, що «є сезонні коливання». Інформацію про можливий пошук інвестора для видання він при цьому заперечив. А на пряме питання про терміни погашення заборгованості Бродський відповів... порадою звільнитися: «...не мучте себе, звільняйтеся. І інших не мучте також».
 
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11822
Переглядів
Коментарі
Сірко
12:24 / 22 Жовтня 2008
Ця морда хранцузька хоча б матрацами розраховувалась
Марко Фролів
12:19 / 22 Жовтня 2008
Свідєтєлю: Без проблем! Можу дати прямий є-мейл мого київського товариша, про якого я розповідав - можете самі у нього уточнити - де у мене в коменті була фантазія.
Эдуард
22:18 / 21 Жовтня 2008
Да что здесь говорить: Бродский - просто удод и урод. Что там делают на "Обозе" такие, как Лебедева, лично мне совершенно непонятно. Я там знаю некоторрых ребят - отличная команда. Почему они не встанут и не скажут? Или всей шарой не грохнут дверьми? Что бы сказал Бродский, если бы весь "Обоз" уволился? Набрал бы новых? Бродский уже совсем мордой не только в экран, но и в дверь не влазит, а денёг у него типа нету. Офигеть!
Марко Фролів
22:10 / 21 Жовтня 2008
Найцікавіше, що "Обоз" не тільки не виплачує зарплатню, а ще й на цьому фоні набирає нових людей. У мене добрий знайомий журналіст-документальщик пішов туди працювати на початку жовтня редактором відділу економіки і жодна людина його не попередила, що у них такий нахрап з зарплатою (ну, хто б там попереджав?). Він розповідав, що коли почув від бухгалтера, що зарплати йому не бачити місяця три - у нього був шок - у кишені лишилися копійки, а вдома - двоє малих дітей. А заробити на боці чи фрілансом - ніяк не можна, бо робота редактора змушує сидіти вісім годин за компом і наповнювати розділ. Тож він зібрався і пішов звідти. Ясна річ, йому ніхто не виплатив за ті пару тижнів, що він працював, а пообіцяли заплатити колись, як будуть гроші. При тому, він говорив, що брали не тільки його, а й іще інших нових працівників. Резонне питання - куди вони їх беруть?
элка
19:03 / 21 Жовтня 2008
Бродский живет по принципу "вот такое я г...но и клоун. Что с меня взять?"
бумбараш
16:59 / 21 Жовтня 2008
мдям. а что ему против скажешь? хозяин - барин. хотя есть еще суд...
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду