Уряд формує п’ять робочих підгруп зі створення суспільного мовлення

6 Червня 2008
9497
6 Червня 2008
15:50

Уряд формує п’ять робочих підгруп зі створення суспільного мовлення

9497
Уряд формує п’ять робочих підгруп зі створення суспільного мовлення
П’ятого червня 2008 року в Кабінеті Міністрів відбулося засідання робочої групи, покликаної опрацьовувати та супроводжувати вирішення питань зі створення системи суспільного телерадіомовлення України.
 
Як повідомив на круглому столі «Державне замовлення у сфері телебачення і радіо в контексті розбудови суспільного телерадіомовлення в Україні» голова Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України Тарас Петрів, на засіданні робочої групи було вирішено створити п’ять підгруп за напрямами проблематики суспільного мовлення та затверджено регламент роботи.
 
Зокрема, визначено такі напрями роботи: «Організаційне та матеріально-технічне забезпечення», «Нормативно-правове забезпечення», «Фінансове забезпечення», «Радіочастотне забезпечення». «Ще одна підгрупа займатиметься програмним наповненням. Тепер формуватиметься склад підгруп. Ми запропонували проект закону про суспільне телебачення та радіомовлення України», – сказав Тарас Петрів.
 
Координаторами підгруп визначено першого заступника голови Держтелерадіо Анатолія Мураховського, заступника міністра юстиції Наталю Богашеву, заступника голови Держтелерадіо Володимира Горобцова, заступника міністра фінансів Володимира Матвійчука, заступника міністра економіки Ірину Крючкову, голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення Віталія Шевченка, заступника голови Держтелерадіо Олександра Курдиновича. Крім того, планується залучити низку народних депутатів (за згодою).
 
Згідно з рішенням робочої групи, координаторам підгруп потрібно протягом тижня за результатами роботи підготувати зауваження і пропозиції до проекту Концепції та подати їх до Держтелерадіо для розгляду на наступному засіданні робочої групи, яке планується провести у червні 2008 року.
 
Також члени робочої групи заслухали інформацію Держтелерадіо про стан виконання Указу Президента України «Про заходи щодо створення системи суспільного телебачення і радіомовлення».
 
«Детектор медіа»
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9497
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Юрій Дараган ТРК Відікон Суми
6039 дн. тому
Для повноційного результату у цій роботі варто використовувати досвід журналістів-телевізійників зі стажем,які сьогодні працюють у комерційних ЗМІ.
Спостерігач
6042 дн. тому
Панове! Добре, що не забули про Шевченків!!! Цей сімейний підряд, як почне складати цегли до підвалин "суспільного телебачення", то не буде ні цегли, ні підвалин. А скількпи ще років батько буде очолювати Нацраду? Він що, як суддя - безстровково обраний?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду