Кременчуцькій журналістці перекваліфікували звинувачення – з хабарництва на здирництво
Правоохоронці Кременчука (Полтавська область) мають намір передати до суду справу щодо редактора газети «Кремень» Ольги Оленич, яку обвинувачували в отриманні хабара в розмірі 10 тисяч доларів. Про це повідомляє «Обком».
За інформацією видання, журналістці тепер інкримінують не хабарництво, а здирництво. У справі Ольга Оленич проходить разом із активістом місцевого відділення Партії зелених та зі своїм знайомим.
Міліція вважає, що потрібен щонайменше місяць, аби завершити розслідування. Мовляв, слідство гальмує проведення експертизи запису з цифрового диктофону, на який записували розмову при отриманні хабара.
Сама Ольга Оленич сьогодні заявила «Обкому», що про перекваліфікацію звинувачень дізналася із засобів масової інформації.
Нагадаємо, у жовтні минулого року Ольгу Оленич затримали співробітники УМВС у Полтавській області за підозрою в отриманні хабара у розмірі 10 тисяч доларів від директора компанії-забудовника. Нібито, пані Оленич вимагала ці гроші за те, що не писала критичні статті про будівництво компанією багатоповерхового будинку у Придніпровському парку Кременчука, що супроводжувалося масовим вирубуванням дерев та перебувала у змові з головою кременчуцької організації Партії зелених України.
У 2006 році міліція вже затримувала Ольгу Оленич за підозрою в отриманні хабара. Тоді йшлося про хабар у 2600 грн за фальшиве посвідчення журналіста та сприяння в отриманні дозволу на зброю, що стріляє ґумовими кулями. Але міліції не вдалося знайти достатніх доказів, аби притягнути пані Оленич до відповідальності.
Тижневик «Кремінь» виходить у Кременчуці накладом 10 тисяч примірників. Засновник – трудовий колектив редакції.
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
1

Александр
6200 дн. тому
Я сам из Кременчуга, и этот случай освещался в местных газетах довольно подробно. Как я понял, там действительно имело место вымогательство, причём довольно наглое, под прикрытием якобы борьбы против вырубки деревьев на участке парка, отведённом под строительство. Те деревья, конечно, жалко было и мне, но вымогать деньги за то, чтобы она не писала злобных статей в свою газету (а позволила их всё-таки тихо вырубить) - это однозначно низко, подло и гадко.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ