Редактор газети «Баришівські вісті» розпочала голодування

19 Січня 2008
26866
19 Січня 2008
15:31

Редактор газети «Баришівські вісті» розпочала голодування

26866
Редактор газети «Баришівські вісті» розпочала голодування

Редактор газети «Баришівські вісті» Наталія Кириленко розпочала тижневе попереджувальне голодування на знак протесту проти беззаконня у сфері інформаційної діяльності. Таким чином вона намагається вирішити той конфлікт, який виник між газетою та районною раду Баришівки.

Як розповіла Наталія Євгеніївна «Телекритиці» протистояння триває вже не перший рік: «Все це відношення спровокувало те, що газета почала писати, як відбуваються сесії районної ради, "без купюр". В тому числі лунала критика на адресу її голови Анни Шевчук. Врешті вона почала звинувачувати нас в тому, що ми паклюжимо честь депутатів, хоча ми просто показували на своїх сторінках те, що воно роблять».

Останньою краплею стало рішення, яке було прийнято комісією районної ради з питань регламенту та контролю за виконанням рішень ради на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 13 грудня 2007 року. Згідно нього було вирішено звільнити Наталію Кириленко з посади головного редактора за грубе порушення своїх трудових обов’язків. Також депутати прийняли рішення позбавити газету фінансування і наказали трудовому колективу в п’ятиденний термін звільнити приміщення редакції для послідуючого розміщення на цих площах районного інформаційного агентства.

«По-перше, я хочу добитися розголосу цієї ситуації і сподіваюся на підтримку своїх колег. По-друге, треба, щоб районна рада скасувала своє рішення, яке є неправомірним. Якщо районній раді не подобається така газета, вони повинні вийти зі співзасновників та попередити про це заздалегідь за 2 місяця. Але все це має відбуватися законним шляхом. Хай виконують все те, що прописано в законі про ЗМІ», – наполягає Наталія Кириленко.

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
26866
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
lENY
5228 дн. тому
ПРО ПОЧАТОК КАР’ЄРИ РЕДАКТОРКИ: "Два дні тому до мене, наприклад, приїхали з Баришівської районної газети «Баришівські вісті». Там за півроку поміняли уже третього редактора. То з дитячого садка беруть, то педагога зі школи... Чинний головний редактор — теж не професійна журналістка, без досвіду роботи. Колектив із дев’яти чоловік висловив їй недовіру. Тоді в редакцію прийшов голова райдержадміністрації і наказав їй замість нинішнього колективу набрати нових людей. "( Ігор Лубченко, інтерв’ю газеті "День", 4 листопада 2005 року)
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду