30 травня у Києві пройде тренінг для журналістів, що пишуть на екологічну тематику

16 Травня 2007
12295
16 Травня 2007
18:37

30 травня у Києві пройде тренінг для журналістів, що пишуть на екологічну тематику

12295
30 травня у Києві пройде тренінг для журналістів, що пишуть на екологічну тематику

У рамках Проекту, що стосується захисту екологічних активістів, Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) за підтримки Global Greengrants проводитить у місті Києві тренінг із правових питань для членів громадських організацій та журналістів, які пишуть на екологічну тематику.

На тренінгу учасники матимуть можливість отримати необхідні правові знання та практичні навички, необхідні їм для самостійного захисту від необґрунтованих позовів, поданих органами державної влади, підприємствами, установами, організаціями та окремими громадянами, спрямованими чинити тиск на активістів з метою припинення їхньої природоохоронної діяльності чи діяльності по поширенню екологічної інформації.

Тренінг проводитиметься:

30 травня - місто Київ - у приміщенні Оргуського інформаційно-тренінгового центру при Міністерстві охорони навколишнього природного середовища по вул. Урицького, 35

Учасникам тренінгу ЕПЛ відшкодовуватиме проїзд до Києва та у зворотній бік за умови надання оригіналів проїзних документів, а також забезпечить обід між сесіями тренінгу.

Для того, щоб подати заявку для участі у тренінгу, слід написати на електронну скриньку або зателефонувати організаторам.

Керівник проекту Алексєєва Єлизавета,

юрисконсульт Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина»

Поштова адреса: 79000, м. Львів, a/c 316, (032) 225 76 82

liza@uoregon.edu, http//:epl.org.ua


Програма тренінгу


09:30 - 10:00 Реєстрація учасників

10:00 - 10:30 Відкриття тренінгу. Представлення учасників. Презентація проекту.

10:30 - 11:15 Екологічні права громадян та права, що надають можливість брати участь у керівництві суспільними справами. Межі таких прав. Як ефективно користуватися наданими правами, не порушуючи законні права та інтереси інших осіб

11:15 - 12:00 Загальні засади відшкодування матеріальної і моральної шкоди. Як захищатися від необґрунтованих позовів, пов'язаних із відшкодуванням шкоди

12:00 - 12:30 Обід

12:30 - 14:00 Позови про відшкодування шкоди, завданої честі, гідності та діловій репутації поширенням недостовірної інформації (дефамаційні позови)

14:00 - 14:30 Рольова гра

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12295
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду