За результатами дослідження, найбільш перспективним напрямком розвитку телекомунікацій в Україні є цифрове телебачення

28 Квітня 2007
12943
28 Квітня 2007
10:31

За результатами дослідження, найбільш перспективним напрямком розвитку телекомунікацій в Україні є цифрове телебачення

12943
За результатами дослідження, найбільш перспективним напрямком розвитку телекомунікацій в Україні є цифрове телебачення

27 квітня в ході телемоста «Місто Київ – Місто майбутнього» компанія «ТехЕкспо» - організатор EEBC 2007 Telecom&Broadcasting – презентувала учасникам ринку телекомунікацій і телерадіомовлення України результати спеціального дослідження бізнес-активності операторів і провайдерів послуг, проведеного у березні-квітні 2007 року. Для участі в дослідженні було залучено 100 компаній ринку: провайдерів, мовників, операторів мереж, сервіс-провайдерів, виробників і агрегаторів телеконтенту.

 

Коментували отримані результати голова правління Інтернет-Асоціації України Тетяна Попова, президент Асоціації Wireless Ukraine Олександр Мандрикін, аналітик агентства iKS-Consulting Микола Оліярник та інші.

 

Результати дослідження виявили, що найбільш перспективними і прибутковими з погляду запровадження нових послуг українські компанії вважають, передусім, цифрове телебачення (74%),  широкосмуговий доступ в Інтернет (57%) та ІР-телефонію (43%). Доволі перспективними також є IPTV (35%), Інтернет-телебачення (30%), мобільний доступ в Інтернет (28%), HDTV (25%), а також бібліотеки мультимедіа та відеоінформації (24%).

 

З погляду запровадження вітчизняними операторами найбільш перспективними учасники опитування назвали технології на базі DVB (DVB-C, DVB-S, DVB-T) – 54 %, технології WiMax/WiFi – 49%. Досить перспективними технологіями вважають IP (FTTx, xDSL) – 37% та Інтернет-телебачення – 36%.

 

Головними факторами, що стримують запровадження нових технологій операторами кабельного телебачення, провайдерами і телерадіоорганізаціями є дуже низька платоспроможність населення (56%), відсутність коштів для розвитку (55%) і законодавчі проблеми (41%).

 

В операторському сегменті ринку телекомунікацій та телерадіомовлення прогнозують  низку значних змін. Ідеться передусім про інтенсивніше запровадження операторами послуг цифрового телебачення та широкосмугового доступу в Інтернет. Знаковим також стане подешевшання каналів зв’язку та Інтернету та зростання ролі безпровідного доступу. Яскравою тенденцією найближчих років аналітики називають посилення конкурентної боротьби у сфері передачі даних.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
12943
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду