На «Інтері» тривають збори, на яких має бути затверджено текст нової колективної угоди

20 Березня 2007
0
8901
20 Березня 2007
18:16

На «Інтері» тривають збори, на яких має бути затверджено текст нової колективної угоди

0
8901
На «Інтері» тривають збори, на яких має бути затверджено текст нової колективної угоди

О 18.00 на каналі  «Інтер» розпочався другий раунд конференції трудового колективу за участю представників колективу АТЗТ «УНТК», профспілки «УНТК» та Правління.

 

Нагадаємо, на зборах 15 березня було ухвалено провести 20 березня голосування за проект нової колективної угоди «УНТК», доповнений з урахуванням пропозицій трудового колективу.

 

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
8901
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду