15 березня о 18 годині на каналі «Інтер» відбудуться збори, на яких обговорюватимуть проект нової колективної угоди

15 Березня 2007
0
8766
15 Березня 2007
18:00

15 березня о 18 годині на каналі «Інтер» відбудуться збори, на яких обговорюватимуть проект нової колективної угоди

0
8766
15 березня о 18 годині на каналі «Інтер» відбудуться збори, на яких обговорюватимуть проект нової колективної угоди

Сьогодні, 15 березня, о 18 годині на каналі «Інтер» відбудуться збори за участю делегатів від самостійних структурних підрозділів АТЗТ «УНТК», профспілки «УНТК» та Правління.

 

Учасники зборів обговорять проект нової колективної угоди, який був запропонований на розгляд колективу 13 лютого. Протягом 14 і 15 лютого структурні підрозділи «Інтера» надавали робочій групі пропозиції щодо змін і доповнень до проекту угоди.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
8766
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду