Співдоповідачі ПАРЄ сумніваються у «добрій волі» України щодо створення суспільного мовлення

6 Березня 2007
11680
6 Березня 2007
10:52

Співдоповідачі ПАРЄ сумніваються у «добрій волі» України щодо створення суспільного мовлення

11680
Співдоповідачі ПАРЄ сумніваються у «добрій волі» України щодо створення суспільного мовлення

Голова Держкомтелерадіо Едуард Прутнік пообіцяв ПАРЄ прискорити процес створення громадського радіо й телебачення в обмін на отримання технічної допомоги з Європи. Про це він сказав під час зустрічі зі співдоповідачами ПАРЄ Ганне Северінсен та Ренатою Вольвенд, передає «Німецька хвиля».

Прутнік назвав «конструктивною» дискусію з представниками ПАРЄ щодо перспектив громадського мовлення в Україні. «Відкриті двері на допомогу. І технічну, і моральну, і фінансову. У нас є настрій цю роботу зробити, тому, що суспільству це потрібно», - сказав Прутнік.

Водночас, Северінсен висловила сумнів, що в керівництва України є добра воля дати „зелене світло” цьому процесу. За її словами, останніми роками українські мас-медіа були за півкроку від громадського мовлення. При цьому вона зазначила, що різні гілки влади обіцяли всіляко сприяти його створенню, але далі справа не просунулась. Отже, на думку Северінсен, громадське мовлення стане реальністю тільки тоді, коли «всі можновладці об‘єднаються заради спільної мети».

Зі свого боку голова Нацкомісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі Тарас Петрів зазначив, що держава, громадські організації та ключові гравці медіа-ринку мають спільне бачення перспектив громадського мовлення й готові працювати над конкретними механізмами з реалізації цього проекту.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11680
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду