Нова загальноукраїнська відзнака для ЗМІ за публікації у сфері сучасної української культури

27 Лютого 2007
10884
27 Лютого 2007
11:31

Нова загальноукраїнська відзнака для ЗМІ за публікації у сфері сучасної української культури

10884
Нова загальноукраїнська відзнака для ЗМІ за публікації у сфері сучасної української культури

13 березня 2007 року у кнайп-клубі «Купідон» (Київ, вул. Пушкінська, 1-3/5) відбудеться перше вручення відзнаки «Культурний провідник». Відзнака вручатиметься редакціям неспеціалізованих (загальносуспільних) ЗМІ, орієнтованих на широку аудиторію, та окремим журналістам за регулярне та цікаве висвітлення сучасного «культурного ландшафту» України за результатами моніторингу ЗМІ за 2006 рік. Цього року буде відзначено лише шість неспеціалізованих ЗМІ та двох журналістів. Усі герої церемонії отримають дерев’яну статуетку, яка зображує духа на ім’я Куль Біт (Дух Куль Біт – Дух одного біту «культурної» інформації), іменні дипломи й подарунки від спонсорів.

 


Гості церемонії: представники іноземного дипломатичного корпусу в Україні, журналісти, керівники та власники бізнес-структур, представники профільних міністерств і комітетів, відомі українських письменники, музиканти, театральні режисери.

 


Нагадаємо, що вперше про заснування відзнаки «Культурний провідник» було оголошено на прес-брифінгу 18 жовтня 2006 року під час Щотижневих посиденьок в УНІАН. Засновник відзнаки – інтернет-часопис сучасної культури «Кульбіт» (
www.culbit.com) – таким чином планує привернути увагу загальносуспільної преси до збільшення якості та кількості публікацій про вітчизняний культурний продукт, а також заохочення журналістів та редакторів «загальнодоступної» преси.

 


«При великій кількості та високій якості сучасного українського культурного продукту, – відзначила під час прес-брифінгу головний редактор часопису Серафіма Василькова, – він недоступний більшості українців, передовсім через недостатню кількість та якість інформації про нього. Інформаційний вакуум навколо сучасного українського культурного продукту не лише шкодить розвиткові самої культури, а й породжує проблеми суспільні – адже саме «культурна» (а не політична чи економічна) інформація на загальнодоступному рівні формує тип мислення та образ життя суспільства.

 


Моніторинг преси показує, що саме публікації про культурні події найчастіше стають об’єктом передруків і таким чином збільшують популярність «першодрукарів» цієї інформації
».

 


Організаційне забезпечення та PR-супровід проекту здійснює корпорація інтелектуальних рішень Matskevych&Sladkevych Brand Corporation.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10884
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду