Заява Медіа-профспілки щодо трудового конфлікту на «Інтері»

29 Січня 2007
6763
29 Січня 2007
15:13

Заява Медіа-профспілки щодо трудового конфлікту на «Інтері»

6763
Заява Медіа-профспілки щодо трудового конфлікту на «Інтері»

Медіа-профспілка закликає власників і топ-менеджмент телеканалу «Інтер» більш зважено поставитися  до трудового конфлікту, що виник на каналі. «У п’ятницю ситуація була на грані зриву ефіру», – каже Михайлина Скорик, голова Київської незалежної Медіа-профспілки.

 

За її словами, про колективний конфлікт між менеджментом і співробітниками свідчать і прес-конференції, і заяви до різних установ, подані журналістами. «Якби це була робоча ситуація, то «внутрішні дискусії» на «Інтері» не стали б топ-новиною п’ятниці для медіа-ринку країни», – додає вона.

 

«Крім трудових договорів, фінансові питання на «Інтері», у тому числі й премії,  врегульовані Колективним договором. У журналістів є серйозні підстави вважати, що порушені домовленості, викладені в цьому документі», – додає голова Медіа-профспілки в Києві.

 

По-перше, згідно з п. 4.1.1 Колективного договору керівництво телекомпанії зобов’язане офіційно повідомляти співробітників телекомпанії про всі зміни у встановлені законодавством строки. «Згідно з Кодексом законів про працю, це не менше ніж два місяці. На «Інтері» цю норму порушили», – каже Михайлина Скорик.

 

По-друге, у Колективному договорі прописана система нарахування зарплати. «Згідно з документом, співробітники отримують 60 відсотків основної зарплати і 40 відсотків – додаткової, – додає Михайлина Скорик. – Ніде не зазначено, що ці 40 відсотків є преміями. Тож їх не можна необґрунтовано та ще й заднім числом знімати із журналістів».

 

На переконання Медіа-профспілки, менеджмент «Інтера» поставився нерозбірливо до впровадження змін. У ситуації, що склалася, важливо поширити правдиву інформацію про те, що відбувається на каналі, і піти на переговори з трудовим колективом.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6763
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду