Сергій Старицький і Леонід Мазор підуть з «Інтера»?

14 Грудня 2006
21876
14 Грудня 2006
23:02

Сергій Старицький і Леонід Мазор підуть з «Інтера»?

21876
Сергій Старицький і Леонід Мазор підуть з «Інтера»?

За інформацією, отриманою «ТК» з достовірних джерел на каналі, голова правління каналу «Інтер» Сергій Старицький та генеральний продюсер Леонід Мазор ідуть у відпустку із подальшим звільненням.

 

Експерти, до яких «Детектор медіа» звернулась по коментар, не схильні пов’язувати цю подію з імовірною зміною власників каналу. Причиною рішення голови Наглядової ради Валерія Хорошковського щодо відставки топ-менеджменту, на думку експертів, скоріш за все, є незадовільні результати комерційної діяльності протягом 2006 року, коли канал «Інтер» істотно втратив рейтинги.

Подробиці «ТК» планує з'ясувати найближчим часом.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
21876
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду