3 листопада в Києві пройде інтерактивний семінар „Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива”

1 Листопада 2006
653
1 Листопада 2006
15:08

3 листопада в Києві пройде інтерактивний семінар „Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива”

653
3 листопада в Києві пройде інтерактивний семінар „Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива”

3 листопада 2006 року (п’ятниця) з 12.00 до 15.00 відбудеться інтерактивний семінар „Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива”. Захід проводитиме Інститут трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні в рамках українсько-норвезького проекту „Норвезька модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”. Мета проекту полягає в поглибленні знань українських міських голів щодо діяльності органів місцевого самоврядування в Норвегії та механізмів налагодження ефективного муніципального менеджменту для впровадження норвезького досвіду в практику міст України.

Захід проходитиме за адресою: вул. Володимирська, 45-А, Київський будинок учених.

Інтерактивний семінар відкриватимуть Хеннінг Йохансен, перший секретар Посольства Королівства Норвегія в Україні, та Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, керівник проекту.

Під час заходу пані Еліта Какуле, радник Асоціації місцевої та регіональної влади Норвегії, координатор проектів для пострадянських країн, презентуватиме експертну доповідь „Структура і завдання органів місцевого самоврядування Норвегії та їх взаємодії з державною владою”.

В інтерактивному семінарі братимуть участь українські міські голови Борисполя, Вознесенська, Волочиська, Глухова, Джанкою, Знам’янки, Ізяслава, Кобеляк, Коростишева, Лубен, Люботина, Малина, Мерефи, Монастирища, Олександрії, Очакова, Прилук, Славути, Сміли; перші заступники міських голів Вишгорода, Каховки, Коломиї, Полоного; представники Переяслав-Хмельницької та Шосткінської міських рад; експерти Рахункової палати України, Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів України, Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, Інституту трансформації суспільства, Асоціації „Україна – розвиток через Інтернет”, Фонду „Інформаційне суспільство України”; засоби масової інформації.

Перебіг реалізації проекту буде висвітлюватися в науковому журналі „Економічний часопис-ХХІ” та на сайті Інституту трансформації суспільства (www.ist.osp-ua.info).

Засоби масової інформації запрошуються висвітлити цю подію. Акредитація за тел.: 235 9828, 235 9827

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
653
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду