Затверджена структура Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента

18 Жовтня 2006
5242
18 Жовтня 2006
17:36

Затверджена структура Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента

5242
Затверджена структура Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента

На сьогодні остаточно затверджено структура Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента. Про це сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання „ТК”, повідомив Перший заступник Голови Секретаріату Арсеній Яценюк.

Нова схема ГСІП включає в себе два підрозділи: прес-служба та служба інформаційної політики, які й мають працювати по чотирьом  основним напрямкам – комунікація,  експрес-аналіз, моніторинг і аналіз,   власне прес-служба. У штаті ГСІП працюватиме 35 чоловік. Ця схема, словами  Семерядченка, розроблена для полегшення роботи відомства, щоб зменшити кількість начальства і структурувати функції підрозділів.

Про основні завдання цим підрозділів, які на них покладає Семирядченко, „ТК”  вже писала.

А от інформацією щодо того, якими є  стратегічні напрямки у сфері інформаційної політики Президента,  заступник голови Секретаріату Арсеній  Яценюк поки що  не володіє.

 На запитання „ТК”„Чи будуть найближчим часом здійснюватись ініціативи Президента у сфері інформації? Скажімо, призначення президентської  частини наглядової ради Національної телекомпанії. І чи назавжди похована можливість створення суспільного мовлення?”, -  Арсеній Яценюк відповів так: „Я не готовий  дати  відповідь на сьогоднішньому брифінгу. По тій простій причині, що вона з мого боку буде  просто не професійна. Я цим питанням не займався до сьогоднішнього дня, точніше,  до того часу, як тиждень назад керівник „Детектор медіа” задала мені питання по суспільному телебаченню”.

 «ТК» сподівається, що шановний Арсеній Яценюк якнайскоріше  оволодіє темою. Адже проблеми  інформаційного  простіру не стосуються  лише присутності  в ньому самого Президента –  ефективністю якого, судячи зі всього, і займається зараз ГСІП.  Треба ж комусь  відповідати і за стратегічні ініціативи  Президента  у сфері медіа. Поки що не зовсім зрозуміло – хто ж буде такою людиною в оточенні Віктора Ющенка?

Що ж до ГСІП, то «ТК» має намір найближчим часом  звернутися до Олександра Семирядченка за більш детальними розясненнями нових принципів її діяльності.  

Читайте також:
Чим Семирядченко відрізнятиметься від Петріва?(ОНОВЛЕНО)

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5242
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду