Фестиваль Документального кіно про права людини «Український контекст» проходитиме 26-29 жовтня у Чернігові

9 Жовтня 2006
1750
9 Жовтня 2006
14:34

Фестиваль Документального кіно про права людини «Український контекст» проходитиме 26-29 жовтня у Чернігові

1750
Фестиваль Документального кіно про права людини «Український контекст» проходитиме 26-29 жовтня у Чернігові

Вперше в Чернігові з 26 по 29 жовтня в кінотеатрі ім.Щорса проходитиме регіональний фестиваль документального кіно про права людини "Український контекст". Мета фестивалю - привернути увагу громадськості до проблеми прав людини, які постійно порушуються в Україні. Про те, як проходитимуть Дні документального кіно в Чернігові журналістам розповіла Вікторія Онищенко, представник засновнику фестивалю - Української Гельсінської спілки з прав людини, під час прес-конференції, що відбулась 6 жовтня в Чернігівському прес-клубі реформ. Чернігівські правозахисники Віктор Тарасов (Чернігівський громадський комітет захисту прав людини) та Сергій Буров і Владислава Бут (громадська організація «М’АРТ») звернули увагу журналістів на ситуацію з дотриманням прав людини в Чернігівській області.

За словами пані Онищенко, фестиваль проводиться в рамках III Міжнародного фестивалю Дні документального кіно про права людини "Український контекст". Головна мета заходу - через засоби неігрового кіно привернути увагу глядача до проблем прав людини. Відкриття фестивалю відбулося в травні цього року в Києві. Відтоді фестиваль мандрує теренами України - окрім Чернігова він проходитиме у Львові, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Миколаєві, Харкові, Сумах та Сімферополі.

Вікторія Онищенко розповіла про особливості цьогорічного фестивалю. "Український глядач матиме унікальний шанс подивитися документальні фільми, які отримали міжнародне визнання, - зазначила В. Онищенко. - Представлені роботи отримали нагороди на фестивалях в Німеччині, Італії, Франції і, навіть, номінувалися на "Оскар". Загалом же на фестивалі представлено 72 фільми з 22 країн світу.

В Чернігові дні документального кіно триватимуть чотири дні. Протягом перших двох днів документальне кіно зможуть подивитися школярі та студенти міста. Вони не лише дивитимуться стрічки, але й обговорюватимуть проблеми під час дискусійних клубів з відомими громадськими діячами, журналістами та правозахисниками. На третій та четвертий день фестиваль відкриє свої двері для усіх відвідувачів. Чернігівці зможуть зустрітися з продюсером фестивалю Геннадієм Кофманом, режисером Михайлом Ткачуком та іншими цікавими людьми.

"Детектор медіа" намагатиметься отримати більш детальну інформацію щодо програми фестивалю - слідкуйте за оновленнями.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1750
Читайте також
31.03.2008 16:41
Николай Рашеев
для «Детектор медіа»
43 502
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду