МГО «Інтерньюз Україна» проводить майстер-класи кращих українських практиків у медіа бізнесі
МГО «Інтерньюз Україна» з літа 2006 року розпочала новий цикл бізнес тренінгових програм – майстер-класи кращих українських практиків у медіа бізнесі. ІУ вважає, що без ефективного і сильного менеджменту неможливий фінансовий успіх українських медіа. Ця «зіркова» серія є унікальною можливістю для менеджменту теле- радіокомпаній відкрити для себе винятковий ресурс практичних рішень, які стануть чудовими інструментами для перемоги у період «вбивчої конкуренції».
Серію відкрила Дарія Чепак (продюсер 5-го каналу) з тренінгом «СТАРТ-ПРОДЮСІНГ», який було організовано в Києві та Запоріжжі. На багатьох теле- та радіокомпаніях поки такої посади як старт-продюсер немає. Але саме симбіоз бізнес теорії та практики медіа управлінця дає змогу менеджерам уникати «гарячих» кризових ситуацій і динамічно будувати програмну сітку у відповідності до ресурсів та маркетингової політики компанії.
19 вересня пройшов майстер-клас одного з найвідоміших медіа-менеджерів країни, Генерального директора ICTV Олександра Богуцького. Ключовим відкриттям для учасників тренінгу «ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЯК БІЗНЕС - ЯК ВИТРАЧАТИ МЕНШЕ, А ЗАРОБЛЯТИ БІЛЬШЕ?» були секрети успішного управління рекламними потоками на медіа ринку та побудови унікальної конкурентної брендової політики компанії.
«Користь від семінарів неоціненна. Менеджери медіа компаній відкривають можливість не «винаходити власний велосипед» методом численних спроб і помилок -- тут варто просто почути і усвідомити секрети справжніх фахівців, гуру своєї справи. Мені вони ще й допомогли зробити кар’єрний прорив – в результаті пропонованих мною нововведень мені запропонували зайняти посаду виконавчого директора і тепер в мене більше повноважень втілювати нові успішні ідеї», -- Левченко Вікторія, ТРК «Девком», (м.Севастополь).
Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» -- найбільша медіа НДО в Україні, яка працює задля розвитку незалежних ЗМІ в Україні вже 10 років. Більшість її проектів реалізується в рамках проекту «У-медіа», фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку.