Сторони судової суперечки стосовно 70 відсотків статутного капіталу "Студії "1+1" можуть укласти мирову угоду

18 Серпня 2006
18578
18 Серпня 2006
14:25

Сторони судової суперечки стосовно 70 відсотків статутного капіталу "Студії "1+1" можуть укласти мирову угоду

18578
Сторони судової суперечки стосовно 70 відсотків статутного капіталу "Студії "1+1" можуть укласти мирову угоду

Сторони, які беруть участь у судовій суперечці стосовно права власності на 70% в статутному капіталі "Студія "1+1", можуть прийти до мирової угоди.

Про це заявила віце-президент юридичної фірми "Салком" Наталія Кузнєцова, яка представляє в цьому судовому спорі інтереси Ігоря Коломойського, повідомляє УНІАН.

"Мені здається, що в справі стосовно права власності на 70% в статутному капіталі ТОВ "ТРК "Студія "1+1" сторони не підуть на подальшу ескалацію конфлікту", - зазначила Кузнєцова.

За її словами, "судячи з обстановки в залі судового засідання, переговори прямо або непрямо продовжуються між сторонами і сьогодні".

При цьому Кузнєцова зазначила, що домовленості сторін, звичайно ж, враховуватимуть рішення Печерського районного суду Києва, що визнав право власності Коломойського на 70% в статутному капіталі "Студія "1+1".

Підтвердженням її слів, на думку Кузнєцової, є те, що позивачем на сьогодні не ставиться питання про відшкодування шкоди в результаті невиконання відповідачами умов операції.

За словами гендиректора ЮФ "Салком" Валерія Лукомського, даний спор носить виключно бізнесовий характер і не має якогось політичного підтексту.

"У будь-якому випадку, "1+1" цікавить Коломойського як прибутковий бізнес, він всіляко зацікавлений в його розвитку і не висловлював намірів його перепродавати. Це він заявив і в своєму виступі під час судового засідання", - зазначила Кузнєцова.

Як відомо, 16 серпня Печерський районний суд Києва задовольнив у повному обсязі позовні вимоги Коломойського про визнання за ним права власності на частку в статутному капіталі "Студія "1+1".

Зі свого боку група Сеntrаl European Media Enterprise Ltd., Олександр Роднянський та Борис Фуксман заявили про намір оскаржити рішення Печерського районного суду в Апеляційному суді.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
18578
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду