Визначено лауреатів премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

11 Серпня 2006
11248
11 Серпня 2006
10:58

Визначено лауреатів премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

11248
Визначено лауреатів премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

До дня народження  видатного українського письменника, вченого та громадсько-політичного діяча І.Я. Франка – 27 серпня, починаючи з 2004 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2003 року № 1832 «Про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності» щорічно присуджується премія імені Івана Франка. ЇЇ отримують автори нових оригінальнихі публіцистичних творів у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Премія присуджується Комітетом, який створений і діє на громадських засадах, до складу якого входять представники Держкомтелерадіо, Мінкультури, Міносвіти, Національнї академії наук, Академії мистецтв, Національної спілки журналістів та інших творчих спілокна чолі з Головою Державного комітету телебачення і радіомовлення України  Іваном Сергійовичем Чижем.

9 травня цього року на засіданні Комітету з премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності, в присутності працівників засобів масової інформації, розглядалися 19 кращих робіт із різних регіонів України, що були оприлюднені в друкованих та електронних ЗМІ та направлені Комітету у відповідності до Положення про премію. На засідання також проходив конкурсний відбір творів претендентів на здобуття премії імені Івана Франка.

Лауреатами премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності в 4 номінаціях визнано.
За кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації -  Балабко Олександр Васильович, головний редактор газети «Вечірній Київ», член НСЖУ, за книгу «Синьор Ніколо й синьор Мікеле Рим Гоголя й Капрі Коцюбинського». Есеї. К. Тов.Видавництво «Факт», 2006 р. та  Михайловський Володимир Іларіонович за публікацію  книги «Між страхом і любов’ю», Чернівці, видавництво «Буковина», видавничий дім «Букрек», 2006 р.

За кращий твір у телевізійній сфері - Безгін Ігор Дмитрович, автор і ведучий публіцистичної теленовели «Академік Колесса» за цикл телевізійних передач «Академіки. Життя в мистецтві», започаткований телевізійною компанією «ТЕТ» та Стогній Костянтин Петрович, головний редактор Студії документальних фільмів і спеціальних проектів телеканалу «Інтер» за цикл телевізійних програм, автор багатьох сюжетів і документальних фільмів.

За кращий твір у радіомовній сфері -  Хоменко Ілля Андрійович, Фоменко Володимир Ілліч, автори циклу; Обручов Василь Федотович, режисер-постановник; Тютюн Софія Степанівна, редактор; Табаченко Анатолій Дмитрович, художній керівник проекту - Тютюн Софія Степанівна, Табаченко Анатолій Дмитрович, за серію драматичних міні-радіовистав Національної радіокомпанії України, присвячених класику української літератури Івану Франку.

За кращу наукову роботу в інформаційній сфері - Кінько Тарас Андрійович, незалежний журналіст, письменник,  керівник науково-дослідного Фонду «Місія Інтелектуальних Ініціатив» за публікацію публіцистичного нарису «Люди мають знати, з чого починається Батьківщина», надрукованому в літературно-художньому та громадсько-політичному журналі «Дніпро» № 1-2, 2005 рік.

Дипломи  лауреатам премії імені Івана Франка та грошові винагороди будуть вручатися в урочистій обстановці Головою Комітету Іваном Чижем напередодні 150-річчя від дня народження Івана Франка.

Детектор медіа за повідомленням прес-служби Деркомтелерадіо

 


 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11248
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду