Порошенка й Азарова висувають у спікери

6 Липня 2006
0
7757
6 Липня 2006
12:56

Порошенка й Азарова висувають у спікери

0
7757
Порошенка й Азарова висувають у спікери

На посаду голови Верховної Ради планується висунути дві кандидатури – Петра Порошенка та Миколи Азарова.

Про намір Партії регіонів висувати Азарова повідомляють джерела Української правди у цій фракції.

Кандидатом на посаду спікера від трійки залишається Петро Порошенко.

У четвер лідер "Нашої України" Роман Безсмертний заявив, що вони не будуть змінювати цю кандидатуру.

Раніше член фракції Партії регіонів Євген Кушнарьов заявив, що фракція висуне свою кандидатуру на посаду спікера.

Він повідомив, що парламент процедурно вже в четвер може провести голосування по обранню спікера Верховної Ради.

За словами Кушнарьова, зараз відбудеться голосування по формуванню парламентських комітетів, після чого народні депутати перейдуть до висування кандидатур на посаду спікера Верховної Ради.

Відповідаючи на питання, скільки "регіоналів" претендують на цю посаду, він повідомив, що Партія регіонів висуне тільки одну кандидатуру.

Однак підтвердити, чи буде це кандидатура Януковича, Кушнарьов відмовився: "Я не хочу випереджати події, це питання буде вирішувати фракція на своєму засіданні".

Як відомо, у середу Партія регіонів разблокувала работу Верховної Ради.

Голосування за спікера згідно з домовленостями пройде таємним голосуванням бюлетенями.

 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
7757
Теги:
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду